Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki lennél egy fantasyban?

Ki lennél egy fantasyban?

Figyelt kérdés
Milyen féle-fajta történetre gondolsz és milyen karakter bőrébe bújnál szívesen? Nem konkrét példákra gondolok, csak jellemző tulajdonságokra. Mivel a fantasykban mindig megvannak a jellegzetes karakterek, a hős, az áruló, a főgonosz, a hős barátja/barátnője, estébé, ilyeneket várok! Akár részletesebb jellemzést is!
2009. júl. 21. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Blood 2 játékból Ophelia lennék.Mivel az én édes szerelmem hozzá hasonlít folyton :D

16/L

2009. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az lennék, aki a főszereplőt segíti. Tudod, ezek azok a kockák, és a néző elismeri őket az eszükért. Hekkerek, programozók stb :D
2009. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb gonosz lennék. Akit nem érdekel, kit öl(et) meg és akkora a serege, hogy nem kell attól félnie, hogy elfogynak a harcosok. Mindenkit legyilkolnék.
2009. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején nagyon gonosz lennék, de a végére megváltoznék és én lennék a legjobb fej.
2009. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok, köszi!

Bár engem senki nem kérdezett, de én egy jó és gonosz harcára érzéketlen szereplő lennék. Valami nagy mágus féle, akit nem érdekel, ki döglik meg, csak véginézni az eseményeket és jót szórakozik a szerencsétlen halandókon.:D

2009. júl. 21. 20:57
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó, valahol nagyon vonzó tud lenni egy olyan szereplő, aki már az elején is szimpi, csak az a gáz vele, hogy a főszereplő ellensége. Akkor a tuti, amikor később már legjobb barátok, vagy legalább egy oldalon állnak^^.
2009. júl. 21. 20:59
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a Witcher világában lennék egy - most megfogtok lepődni - witcher.

Ugyanis a witcherek amolyan szuperkatonák, ugyanakkor nem elkötelezettek senki iránt, nem érdekli őket a világ sorsa, nem szolgálnak senkit, így tulajdonképpen én dönthetném el, hogy ki mellé állok, milyen módszereket alkalmazok és egyebek.


Ha valakit esetleg nagyon érdekelne, itt többet megtudhat a Witcher világáról:

[link]

2009. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
valami gyűrűk-ura szerű világban a főgonoszt szolgálnám.
2009. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Én a főgonosz szolgája lennék, mert régebben kértem a segítségét, és ez az ára. De mivel a főgonosz mindig veszít, én az lennék aki majd a végén hatalmas megbánással összejön a helyes jófiúval, aki a főgonosz közeli ismerőse.

De mivel ez így túl sablonos kiderülne hogy én miatta kértem a főgonosz segítségét amit már ugye megbántam.


HUH ez sok lett nah mind1 xD

2009. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Fable-ből a gonosz én, valahogy tudta, hogy "abban" a városban már túl nagy a népesség :D

Vagy a C&C-ből Kane esetleg a CoJ: Bound in Bloodból Ray. Ahogy Devlint kivégzi a testvére nagymonológja után Jézusról és hogy ő megbocsát, amíg visszafordulunk a jó útra, az nagyon nagy volt :D

2009. júl. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!