Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok miről beszélgetni...

Nem tudok miről beszélgetni az emberekkel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Teljesen mizantróp vagyok és antiszociális... Úgy néz ki szociopata is, érzelmek és empátia nélküli ember. Ámbár van egy barátnőm aki kényszerít, hogy kimenjek vele és beszélgessünk, egész éjjel.

Miről beszélgessek vele?? lécc segítsetek

Nagyon jó viszonyba vagyunk, mert körülbelül mindenről egyezik a véleményünk, de már nincs mit kitárgyalni..



2012. aug. 14. 16:23
 1/2 anonim válasza:
0%

A legáltalánosabb és legegyszerűbb téma indító általában az időjárás.

mindenki érzi, senkit nem sért róla beszélni, mindenkinek van róla véleménye.

Ez egy tökéletes beszélgetési alap lehet.

Aztán ezzel kapcsolatban 1-1 rövid történet elsütése.

én pl. ha hasonló kaliberű emberrel beszélgetek, mint én, és elfogy a téma, át terelem a szót filozófiai témákra, emberi természet, időutazás pro és kontra, tér-idő elmélet stb..

Mivel nem írtad a korodat ezért elég nehéz témát feldobni..

2012. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Konkrétan mindig filozofálunk, sokat beszélünk az emberi viselkedésről. Próbáljuk megfejteni a problémáinkat, de ez már kezd unalmas lenni heti 3x..

19 évesek vagyunk.

2012. aug. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!