Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félénk vagyok és ha valaki...

Félénk vagyok és ha valaki kérdez valamit alig merek megszólalni. Persze ha van velem egy barátnőm az sokat segít és szinte ez észrevehetetlen és családi és baráti körbe nem vagyok ilyen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én alapjáraton nem vagyok gyáva ez nem tudom miért van. De aki szembe jön velem és kérdez alig merek megmukkanni. Lécci segítsetek, hogy mit tegyek, hogy legyen önbizalmam. Köszi és lécci ezért ne fújjoljatok rám

2012. aug. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Intelligens emberek nem "fújjolnak" ilyesmire. Először is gondold végig,hogy mi lehet az oka annak,hogy iylen szégyenlős vagy mások előtt. Esetleg a kinézeteddel nem vagy megelédedve, nem tudom, ezt csak te érezheted. Ha abszolút nem tudod az okát, akkor beszélgess el egy pszichológussal, szerintem az segíthet.
2012. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én is ilyen vagyok :(
2012. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ilyen voltam, változtatnod kell ezen. Képzelt azt mint a barátaiddal beszélsz. Nekem példáúl bevált. Család és barátok azok mások hisz azokat rég óta ismered és ott nyitottabbá válsz.
2012. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sztem önbizalomhiány és feszélyezve érezzük magunkat, ha beszélni kell.
2016. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!