Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a barátommal elmegyünk...

Ha a barátommal elmegyünk haverjaival bulizni, egyszerűen nem merek megszólalni. Mért? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Szombaton is egy elég nagy társasággal elmentünk iszogatni és nem tudtam hogy mit is kérdezzek meg ilyenek.Ha tolem is kérdeztek vmit akkor meg csak rovid válaszokat adtam.
2010. aug. 16. 17:07
 1/3 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok,de ha pl. iszogatni mentek szerintem a pia segít.Én is csak buliba tudok feloldódni egy kis piával

18/L

2010. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rendesek a haverjai? És a barátoddal jó a kapcsolatod? Ha igen, akkor szerintem nincs mitöl félj! Figyeld, miröl beszélgetnek, és próbálj meg hozzászólni, megosztani a te véleményedet vagy észrevételeidet is. Ha pedig érdekel valami, akkor nyugodtan kérdezz tölük, ismerkedj velük, hisz a barátod is gondolom azért visz magával téged is ilyenkor, mert szeretné ha a haverjai meg a kedvese jóban lennének. Engedd el magad, kitudja, lehet jóbarátra lelsz bennük, hidd el én is így jártam :) már nem járok azzal a sráccal, de a haverjaival még mindig jóban vagyok :) csak vigyázz, ki ne használjanak.
2010. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
OFF: Valamiért Én pont akkor vagyok a legdumásabb, ha a párom elvisz magával a "haverokhoz".
2010. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!