Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom a testemet, ezért nem...

Utálom a testemet, ezért nem érzem jól magam soha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam és magam ellen vagyok. Nem akarok emberek közé menni soha, ha vendégek jönnek akkor is gyorsan bejövök a szobámba és nem megyek ki addig ameddig el nem mennék (még akkor is ha rokonok). Előre félek, hogy az új osztályomba hogy fogok beilleszkedni főleg, hogy a mai világban mindenhol a kinézet számít. Alacsony vagyok és széles a csípőm, olyan széles az orrom mint egy ház, a hajamról ne is beszéljünk, a fejformám is tök gáz előröl, a bőrszínem sem jó hiába vagyok napon (akkor talán még rosszabb is), a melleim is olyanok mint egy 90 évesnek, kék a szemem de a barna talán javítana egy kicsit az arcomon. Tök hülye mozgásom van vagy én nem is tudom, úgy érzem magam mint 1 ősember. Ha nagy leszek szeretnék magamon javíttatni mert ezek olyan dolgok amik nem nagyon változnak de sajnos az pénz. És itt nem arra gondoltam, hogy agyonplasztikázott leszek. Tudom, hogy aki szeret annak nem számít, de én mondjuk ezért utálom magam. Ha tehetném tagadnám magam, nem is értem hogy a szüleim, barátaim hogy mernek mellettem menni. Sokszor már élni sincs kedvem :( Mit csináljak?

15/L


2012. aug. 14. 21:47
 1/7 anonim válasza:
72%

Ha tényleg annyira kövérnek érzed magad, próbálj meg lefogyni! Irto jo tipp hogy ebéd után már ne egyél semmit! és delelott is mértékkel! És nagyon keves édesség( szinte semennyi)

De ha az fog majd az uj osztályodban sugározni rolad hogy be vagy tojva senki nem fog veled barátkozni! Éppen ezért akármennyire is nem szereted a tested, ez ne látszodjon rajtad, sugározzon rolad az onbizalom ugy hogy mindenki megforduljon utánad! Remélem tudtam segíteni! :) Ha bármi kérdésed van még irj nyugodtan privit!

2012. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom, hogy ilyen elkeseredett vagy:( biztos nagyon szar lehet igy minden reggel felebredni, nem gondoltal arra, hogy elmenj egy pszihologushoz? ha ilyen helyzetbe van az embernek szuksege van ra, nem bantasbol mondom, ilyen hozzallassal csak megkeseredett evek varnak rad es meg nagyon fiatal vagy!
2012. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

nem kell agyonplasztikáztatni magad, de írtad h az orrod sem tetszik, azon simán lehet segíteni egy műtéttel (nekem is volt és sokkal több önbizalmam lett miatta). 15 éves vagy, még fogsz nőni, széles csípő nemgáz, hajaddal menj el egy jó fodrászhoz, fehér bőr se csúnya, mozgáson te magad tudnál változtatni, kék szem szép ;), melleiddel nemtom mit lehet csinálni nem vagyok a mellplasztika híve :)

szépen sorban ki lehet javítani ezeket a hibákat, én is pont így voltam 15 évesen aztán lassan de nehezen a szépséghibáim nagy részét eltüntettem és mostmár ott tartok h kezdem magam elfogadni :) szóval te is tegyél az ellen ami zavar! (legalábbis ha olyanról van szó amin tudsz is változtatni)

19/L

2012. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen úgy néztem ki, mint egy amorf hörcsög. Aztán a hormonok és a testem beálltak, 18 éves koromra kifejezetten előnyös külsőm lett.


A férjemet nemrég kérdeztem, hogy mi az, ami nem annyira tetszik neki rajtam. Egyetlen dolgot tudott mondani - nem széles a csípőm. Hidd el, a széles csípő nőies, úgyhogy örülj neki :)

2012. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nőies, de a 158 centimmel nem túl előnyös. Csak remélni tudom, hogy megváltozok mert ha nem akkor nem tudom mit csinálok.

Gondoltam már pszichológusra, de felesleges mert nem tudok olyan emberrel beszélni akit nem ismerek. 1 barátnőm van, vele tudok bármiről beszélni és ő is hasonló helyzetben van.

2012. aug. 14. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 158 centis, széles csípőjű csaj szerintem a lehető legjobb a világon.:) Hidd el, sok mindenkinek bejönnek az ilyen nők. Fehér bőr szintén sokaknak tetszik (nekem pl.), hajon meg ne legyen már akkora kihívás javítani... Szerintem mindenesetre inkább sportolj a bujkálás helyett. Mégpedig rendszeresen. A sport még mindig mindenkinek jót tett, akinek gondja volt a külsejével.
2012. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problémám csak nekem még annyiban jobb, hogy suliban általában nem figyelek arra épp hogy nézek ki mert elvagyok ha érted :D
2012. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!