Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki azt állítja magáról hogy...

Aki azt állítja magáról hogy nem egyszerű az mire érti ezt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk arra, h nem egyszerű eset, rossz a természete
2009. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kiismerni.
2009. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ezt tudom!!!

úgy gondoltam hogy írjatok konkrétumokat

2009. júl. 22. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Az azt szeretné, ha te minden nap minden órájának minden percében elmondanád, hogy ő milyen különleges, milyen bonyolult és milyen kivételes ember. Ez játszma.


Az egyszerű ember egyszerűen azt mondja: kedvesem, dicsérj meg, mert különleges vagyok és jól esik, ha ezt hallom tőled!

2009. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Felsőbbrendűnek képzeli magát és eszerint is "kell" vele bánni. Legalábbis ezt szeretné, ismertem pár ilyen emberkét amig pofára nem estek mint ember!
2009. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
összetett a személyisége.
2009. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem felsőbbrendő csak nehezen illeszkedik mások elvárásaihoz.
2009. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Én például, nem vagyok egyszerű eset. Annyira nem, hogy még saját magam sem tudom kiismerni önmagam. Mindig másokhoz alkalmazkodom, a személyiségemnek rengeteg oldala van és gyakran megijedek, önmagam vagyok-e még. Tehát ha valaki azt kérdezi, milyen vagyok, akkor azt felelem, hogy nem egyszerű, engem nagyon sokáig tart megismerni. Mert bármit mondanék, az nem lenne teljes igazság. Ilyen egyszerű az egész.
2009. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár beképzelt is.
2009. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát én ezt állítom magamról, mivel sok furcsa dolgom van meg olyan gondolataim, amik mások számára vagy érthetetlenek vagy lehetetlennek tartják esetleg viccesnek. Nagyon nehéz kiismerni, a személyiségemnek rengeteg oldala van, ha megkérnének,hogy beszéljek magamról, nem igazán tudnék,mert ahhoz,hogy halvány képet is kapjon a személyemről valaki, több éve kellene ismernie. Egyszerre vagyok kisgyerek és felnőtt, komoly és szertelen, harsány és visszafogott.
2009. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!