Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg minden egyke gyerek...

Tényleg minden egyke gyerek nagyképü, fösvény és azt hiszi magárol, hogy ö a világ közepe? De miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most nagyképűen és fösvényen idevetem, hogy NEM, ezzel megcáfolva téged. Nem vagyok egyke.
2010. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Mi az a fösvény?
2010. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én például egyke vagyok és nem érzem azt, hogy a világ közepe vagyok, nem vagyok az a beképzelt bunkó típus. Arról meg nem tehet senki, hogy neked szinte csak ilyen tapasztalatod van.
2010. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet valamivel közelebbről, és biztosíthatlak, hogy az egy enyhe kifejezés, hogy azt hiszi, hogy ő a világ közepe; nem csak hiszi, meg van győződve róla, valamint állandóan sajnáltatja magát, hogy neki milyen rossz(el hiszem, mert vannak problémái), és ha én nem mondogatom vakon, hogy mennyire sajnálom, akkor bunkó vagyok. Hát inkább vagyok bunkó, mint hogy ilyenekkel foglalkozzak igazán...
2010. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
fösvény=irigy :p
2010. szept. 24. 16:38
 6/17 anonim ***** válasza:

*Viszont egyáltalán nem mondanám, hogy mindegyik ilyen, ismerek nem is egy ellenpéldát, meg különben se mondogassunk sok olyat, hogy "mindegyik ilyen". Én nem vagyok amúgy egyke, viszont lehetséges, hogy nem volna rossz, de már ez nem aktuális gondolat...


negyedik

2010. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Amúgy viszonyítás kérdése. Ha úgy viszonyítod te vagy a világ közepe, mert miből tudod eldönteni, hogy a mindenség mozog alattad vagy te? hmm? :D

2010. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egykét és el van szállva magától!

Az osztályunkat azért nem szereti, mert nem ő a legmenőbb (lány!)! Én elég sok ilyen egykét ismerek!


De tényleg ne általánosíts!

2010. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
OK, nem általánositok :D
2010. szept. 24. 17:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyke vagyok de szerintem annyi az önbizalomhiányom, hogy egy fél városnak elég lenne. xD Jó hát van, hogy elég lusta vagyok de nagyképűnek, fösvénynek nem igen gondolnám magam.
2010. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!