Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szolidáris velem a "baráto...

Nem szolidáris velem a "barátom". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Akkor a történet röviden... Régen mindenki rajta nevetett, kihasználták nagyon csúnyán anyagilag... Én mondtam neki, hogy azok az emberek nagyon aljas módon viselkedtek vele, és remélem, hogy már nem tatja velük a kapcsolatot (nem válaszolt semmit) de láttam, hogy facebook on ismerősei.

Én voltam az egyetlen eddig, aki emberszámba vette és önmagáért szerette.

Ebben a dologban hazudott...:( Mit csináljak, nagyon sajnálom őt!:( De megingott a bizalmam



2012. aug. 15. 22:22
 1/2 anonim válasza:

attól mert még facebookon ismerősök, nem biztos h tartja velük a kapcsolatot.

Sokan voltak, akik egyszer láttak vhol és máris bejelöltek, azóta nem is beszéltünk. Én csak akkor törlöm az ilyeneket ismerősök közül, ha zavarnak a bejegyzései, vagy meghívásai, illetve ha felidegesít chaten :D

erre ne alapozz, ha ténylegesen kételkedni akarsz benne keress más okot sztem ;)

2012. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 delusion ***** válasza:

Igen, a facebook szerintem sem támpont. Razielhez csatlakoznék, van vagy 250 ismerősöm, de annak a javarészét kb. egy éve nem láttam, nem beszéltem vele, és így tovább...


Persze ha nagyon sokat facebookozik,és konkrétan biztos vagy benne, hogy velük csetel pl, akkor az gyanús lehet, de még az sem jelent semmit. Plusz az emberek is változhatnak, némelyik rosszarcú/"jóarcú" ismerősömmel akkorát fordult a világ, hogy el se akarom hinni.

2012. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!