Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Külföldön én is kaphatok...

Külföldön én is kaphatok munkát ha buta vagyok mit a kő és átlagosan nézek ki?

Figyelt kérdés

itthon már nincs kilátásom, nem tudok megélni. viszont valami miatt nem megy a fejembe semmi ,a nyelv se :( tudom ez nagy baj..de ez van.érettségim van meg szakmám.26l.


kérlek normális válaszokat írjatok ,ne obszcén hülyeségeket ,vagy egyéb bántó dolgokat. köszönöm.


2012. aug. 17. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, takarítókra, mosogatókra mindig szükség lesz
2012. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze kaphatsz. De diploma és főleg nyelvtudás nélkül csak kulizós, vagy kétkezi segédmunkákat kaphatsz.
2012. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, azt hozzátenném hogy azért is írtam ki a kérdést,mert normális életet akarok ,amiben jól is érzem magam ,és amiből el is tartom magamat. sajnos a korlátoltásomról nem tehetek. ezzel együtt kell megtennem amit tudok.
2012. aug. 17. 15:55
 4/9 anonim válasza:
75%

Nyeltudás nélkül csak némi szerencsével találsz munkát külföldön.Elöször is kell irnod az adot nyelven egy bemutatkozo levelet ki vagy mi vagy. Miért szeretnéd a munkát megkapni.Aztán el kell intézned a bejelentkezésed mindenhol.pl Lakcim ado stb.Ja meg lakást is kell szerezned,jo esetben hotelban ha találsz munkát ott vannak szobák.

Munkát inkább föleg ilyen mosogato vagy takarito állást kereshets ha nem beszélsz.Ha van nyeltudásod akkor a szakmádban is.

javasolom szed ösze magad és még is tanulj egy nyelvet amelyik országban szeretnél dolgozni ha csak meg érted is már egy elöny.Az meg ha intenziven neki állsz jo fél év.

anyi idö alatt már beszélni is tudsz elég jol.

2012. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami betegséged van ami miatt nehezen tanulsz vagy te is csak bemesélted magadnak hogy buta vagy, mint a legtöbb ember? Barátnőm is így ment ki takarítónak, fél év múlva már szinte tökéletesen el tudott beszélgetni angolul. Ő is azzal jött hogy ott fog meghalni mert nem ért majd semmit... azóta már férje is van ott. Szóval ha nem vagy beteg kezdj el tanulni legalább valami nyelvet, ne csak lustulj.
2012. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Angliában voltam kint egyszer 5 hetet aztán még visszamentem egyszer. na a lényeg h a végén már annyira bántott h mindent félreértek h nem mozdultam ki két napig a vendéglátóm lakásából. :( aztán egyetlen egyszer volt valami isteni csoda h tudtam folyékonyan értelmesen 5 percnél tovább kommunikálni egy spanyol lánnyal, magyar bnőm is meglepődött. de utána mélyrepülés. és nem volt semmi összefüggés. nem ittam sem előtte se utána, nem használtam semmi tudatmódosítót. orvosliga nem mutatták ki h bajom van, egy random iq teszt amit interneten csináltam 76ra jött ki .hát az meg retardált ..szóval..
2012. aug. 17. 16:16
 7/9 anonim válasza:

Ez elég durva...

El tudsz menni gyerekfelvigyázónak akár magyar családokhoz is. De a helyi nyelv ismerete nélkül ott és úgy vágnak át, ahogy akarnak.

2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%

Egyébként az IQ mérés az semmi, ettől még akármi lehetsz.

Műveltség, szakma, végzettség nélkül is meg lehet gazdagodni, csak egy jó ötlet kell hozzá.


Egy munkanélküli jelentkezett a Microsofthoz, takarítói állásra.

A HR-es behívta, elbeszélgetett vele, és tesztelte: söpörje fel a padlót, és utána azt mondta:

- Ok, felveszlek, add meg az e-mail címedet, és elküldöm neked a megfelelő formanyomtatványokat, és a munkakezdés dátumát.

A munkanélküli reménytelenül elmondja neki, hogy nincs számítógépe, és e-mail címe sem. A HR-es azt válaszolja, hogy akkor sajnálja, de mivel nincs e-mail címe, virtuálisan nem is létezik, és ha nem létezik, nem tudja felvenni. A munkanélküli kijön, nem tudja, mihez kezdjen összesen, 10 dollárral a zsebében. Elhatározza, hogy bemegy egy boltba, és vesz a maradék pénzén egy láda paradicsomot, és háztól házra jár, kínálja a paradicsomot, és két órán belül megduplázza a tőkéjét. Ismét vesz paradicsomot, ismét házaknál adja el, és így a végén 60 dollárja van.

Ekkor realizálja, hogy pénzt ezen a módon is kereshet, és ettől kezdve minden nap kora reggeltől késő estig így keres pénzt, megtriplázva, négyszerezve minden nap a pénzét. Pár héttel később vesz egy szekeret, majd egy kamiont, majd egy kis flotta házhoz szállító kamiont. 5 év elteltével a hajdani munkanélküli az USA legnagyobb élelmiszer kereskedelmi láncának tulajdonosa.

Gondol ezért a családja jövőjére, és elhatározza, hogy életbiztosítást köt. Felhív egy biztosítási ügynököt, választ egyfajta biztosítást, és amikor a beszélgetés befejeződik, az ügynök megkérdezi, milyen e-mail címre küldheti az ajánlatát.

A férfi azt válaszolja, nincs e-mail címe.

Furcsa, válaszolja a biztosítási ügynök, nincs e-mail címe, és mégis mennyi mindent elért, vajon mi mindenre vitte volna, ha lett volna e-mail címe?

A férfi gondolkodik, majd azt válaszolja: takarító lennék a Microsoftnál.

2012. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki UK-ben dolgozik babysitterként.Nyelvtudás nélkül ment ki.

Nem tudom esetleg azt megpróbálhatnád.

2012. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!