Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell újra és újra...

Miért kell újra és újra rájönnöm emberek között, hogy egy lúzer, magányos, szar alak vagyok, akinek sohase lesz barátnője? 31/F

Figyelt kérdés
Megfogadtam, hogy emelt fővel teszek arra, hogy egyedül, kapcsolatok hiányában kell leélnem az életemet. Sajnos elég néha társaságba kerülni ahhoz, hogy lássam, másoknak nem tiltott gyümölcs az ismerkedés, párkapcsolat, míg én ilyent soha nem tapasztalhatok már meg. Minden pofáraeséskor rá kell jönnöm, hogy túl öreg, tapasztalatlan, bunkó és elviselhetetlen emberi véglény vagyok. Ugye szerintetek is egy aljadék szar alak vagyok?
2012. aug. 17. 17:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
0%
öngyilok gyanús helyzet
2012. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés, ez egy segélykiáltás.
2012. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Hát persze, fényezd még magad kicsit. :)

8 db negatív jelzőt számoltam meg az irományodban +ez a véglény, hát ez haláli. :)

Én élvezem az egyedüllétet per pill. tedd te is ezt, vannak előnyei is.

Soha nem volt még kapcsolatod? Mert úgy azért más.

Így nehéz tanácsod adni, ha csak lenézed magadat. Fel a fejjel!

2012. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet (akár priviben is) és segítünk hogy mit alakíthatnál a külsődön! Másnak is bejött már ez a módszer.

Nem kéne 31 évesen így élned és gondolkoznod.

2012. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Még soha nem volt de már túl késő, hogy legyen. Fel a fejjel? Ugyan mire fel?


A képküldés nettó hülyeség.

2012. aug. 17. 18:07
 6/44 anonim ***** válasza:
12%
Akkor halj meg egyedül, ha ilyen bunkó vagy.
2012. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudnám megmondani, hogy aljadék szar alak vagy-e, ha beszélgetnénk egy kicsit. Írj ha gondolod.
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Az vagyok, mi más, köszi, hogy kiemelted.
2012. aug. 17. 18:10
 9/44 anonim ***** válasza:

lúzer-nem derül ki

magányos- ez stimmt

szar-nem derül ki

öreg-ez nem igaz

tapasztalatlan-nők terén igen

bunkó-nem derül ki

elviselhetetlen-nem derül ki

aljadék-nem derül ki, de passzol a szar alak mellé :)


Hát az élet nem csak móka és kacagás...(na de nem idézgetek)

Figyelj, írj nyugodtan privit, ha gondolod, vázold a helyzeted, a kudarcaidat, hátha tudok tanácsod adni, mert így lehetetlen. :))))) úgyis név nélkül megy, nem ismerjük egymást

27N

2012. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek veled, sz4r alak vagy. Egyreszt azert, mert tudhatnad, hogy az emberek mindig ugy tekintenek rad, ahogy te magadra. Ha te ennek tartod magad, akkor masok szerint is sz4r alak leszel. Nyilvan te is latsz magad korul olyanokat, akik semmiben nem jobbak nalad, megis sikeresek, es van bennuk valami fenenagy magabiztossag. Na latod, nem a siker miatt magabiztosak, hanem mert eleve meg voltak rola gyozodve, hogy ok kurv4jok, ezert aztan sikeresek is lettek.

A masik, hogyha bunko vagy, ahogy irod, akkor ne csodalkozz. Az meg egyetlen emberi kapcsolatot sem vitt elobbre.

Es meg valami: ne sirankozz masoknak es ne hitetlenkedj, ha valami ugy tunik, hogy sikerul SOHA!


Szoval elso lepesben probald meg magad szivbol, igazan magabiztosnak erezni, akinek barmi sikerulhet. Tudd, hogy miben vagy jobb masoknal. Ezen meg valoszinuleg sokat kell dolgoznod, de eppen itt az ideje, hogy abbahagyd az onsajnalatot es nekilass. Ha ugy erzed semmiben nem vagy jo, akkor valj azza valamiben. Es kapcsold ki a szamitogepet addigis.

2012. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!