Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha párt kerestek, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha párt kerestek, az arc szépsége, vagy a szép alak az elsődleges (nyilván a kisugárzás után persze), amit szem előtt "tartotok"?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ha van valakin túlsúly, de kedves, aranyos és szép az arca, akkor érdekel titeket akkor is, ha igazából a szép, vékony lányok tetszenek nektek?


21 éves vagyok 167cm, 69kg, szóval nem épp nádszál karcsú :)

Pl. közösségi oldalakon sok pasi ír, hogy szívesen megismerne, pedig csak egy képet láthatnak rólam. Abba bele sem gondolnak, h nem vagyok éppen szupermodell?

Erre mondják a barátaim, hogy azért írnak, mert szép vagyok. Hát... de akkor is... Nekem ez fura.

Oké, később, ha esetleg találkozunk, kiderül, hogy hogy nézek ki, jó végül is ez nem a legjobb példa volt, mindegy. :D


2012. máj. 3. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Az arc fontosabb, mivel az alakon lehet javítani (sportolás, edzés), míg az arcon nem. Mondjuk nekem sok lenne ez a 69 a magasságodhoz, de amúgy ha egy lánynak szép arca van és van rajta néhány + kg az nem zavar.
2012. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az arc a fontosabb tényező egyértelműen. Az előttem szólóhoz hozzáfűzve nekem is sok a 69 pláne hogy nálam súlyosabb lányokkal nem nagyon jövök össze én meg most vagyok 67kg a 174 magassághoz :) 22/F
2012. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem teszel valamit hogy lefogyj?

Ha most ennyi vagy mi lesz veled 2 gyerek után?

2012. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 69 az még csak-csak beleférne, de annál több nem hiszem lehet akármilyen szép az arcod.
2012. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Eddig mindig az volt, hogy 2-3 hónap mozgás minden nap, kevesebb kaja, - kilók, majd bejött valami "dili", 2-3 hónap kimaradt, a kilók visszajöttek.

Kicsit akarat gyenge vagyok... vagy nem tudom, nincs elég motivációm.

2012. máj. 3. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiúk, és ha egy lánynak nincs szép arca, de nagyon jó alakkal rendelkezik? Akkor csak "kihasználási" szinten megy, vagy hogy?
2012. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak valamiért meg akarjam dugni. Ha a szép hangjáért, akkor azért.
2012. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a baj a 69-el? :-)

Nekem mindig a vékony lányok tetszettek, de barátnőm hozzád hasonló alkatú.

Az is fontos, hogy a +1-2 kg mellett nagyon jó a tartása és a mozgása.

2012. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én összességében úgy látom, hogy aki el van hízva (bár azért te attól távol állsz), hiába szép arcú, úgyse fog változtatni rajta. A kövér/duci emberek nem véletlenül lettek kövér/duci emberek, és amíg fiatal, annyira nem is gáz a dolog, de később, a lassuló anyagcserével, és az öregedő arccal borzalmas összhangja lesz.

Én inkább választok valakit átlagos arccal, aki egyértelműen sokat tesz a testéért, mert ez a későbbiekben is így marad, és hiába öregszik meg mondjuk picit az arca, a teste fitt, vonzó és egészséges marad.

De ez én vagyok.

2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként úgy látom, hogy az arc sokkal fontosabb, már csak saját magamból kiindulva is... Az arcom szép, de az alakom... hát, én 176 cm vagyok, és emellé eléggé vékony (tudom, te nem ezt a végletet kérdezted, de szerintem attól még a kérdéshez tartozik, meg hasonló eset), persze ez jó bizonyos szempontból, mert a hosszú lábakat kedvelik a férfiak, de pl nem mondanám, hogy hú de formás vagyok, mert nem sportolok semmit, és a melleim nagyon kicsik.

Mégis kb bárkinél el tudom érni, hogy tetsszek neki, szóval hidd el, tuti hogy fontosabb az arc! :)

Amúgy meg próbálj fogyni picit, hátha lendítene az önbizalmadon, meg egyébként is mindenképp csak előnyödre válhat! Annyira nem bonyolult dolog, én az étrendemen változtattam, de nem koplalok egyáltalán, meg nem agyatlan fogyókúrákat követek... Fogytam 7-8 kg-ot kb fél év alatt. És ezt már egy éve tartom, pedig gyakorlatilag nem teszek érte semmit... A sporthoz sajnos lusta vagyok, van hogy néhány hétig eljárok futni, vagy pár hétig tornázom otthon, de sajnos mindig hamar elhagy a lelkesedés. Most újra megfogadtam, hogy belekezdek valamilyan mozgásba, hát, remélem most tovább tart majd. :)

Szerintem mindenképp fogynod kéne, picit vwgyél erőt magadon és találd meg a hozzád illő módszert, mert ha szép arcod van, és emellé még az alakodon is változtatnál picit, akkor képzeld csak el, hogy milyen bombanő lehetsz!! :) És nem kell többet ilyen kérdéseken gondolkodnod ;)

Sok sikert!! :)

2013. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!