Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amire a legbüszkébb...

Mi az amire a legbüszkébb vagy és mi az amit végleg kitörölnél az emlékezetedből?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Amire a legbüszkébb vagyok az az, hogy mindig segítek az embereken.

Amit kitörölnék az életemből az az, hogy többször megbántottam már a szüleimet.

2009. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
nem igazán vagyok büszke semmire, amit pedig kitörölnék az emlékezetemből az az egész életem
2009. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyermekemre vagyok a legbüszkébb és arra, hogy mindent önerőből, szorgalommal értem el nulláról annélkül, hogy bárkinek s*gget nyaltam volna.


Kitörölni? Szerintem semmit sem csinálnék máshogy, mint eddig.

2009. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mire büszkének lennem, amiket pedig kitörölnék az emlékezetemből, azokat itt sem fogom leírni.
2009. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A férjemre és a gyerekeimre nagyon büszke vagyok, kitörölni pedig semmit sem szeretnék.
2009. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Buszke vagyok arra amit eddig elértem, ha nem is a legtisztábban, de ELÉRTEM!

Semmit nem törölnék ki az életemből!

2009. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Arra vagyok büszke,hogy minden embernek a szemébe tudok nézni...Semmit nem törtölnék ki mert mindeből tanultam!
2009. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Büszke semmire sem vagyok.

Szívesen elfelejteném szeretni azt az embert, akit már vagy egy éve szeretek... viszonzatlanul természetesen. :/

2009. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Két nagy álmom van, és épp megvalósítom őket, jól haladok, ami azt illeti, de még nem iszok előre a medve bőrére. Majd ha elértem őket, na akkor büszke leszek, de nagyon.

Kitörölni pedig semmit nem szeretnék. Sokak szerint a tudatlanság áldásos, de én ezzel nem értek egyet. Még ha valami keserű is, de tapasztalat. Semmit sem dobnék a kukába az emlékeim közül.

2009. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én nem is vagyok büszke semmire... barátok? van 1 pár, de kérdés hogy meg is tudom e őket tartani?! vesztettem már el barátokat. jó szakma? használni meg nem is tudom az ismereteimet... jó állás? lehet hogy kirúgnak ha nem szedem össze magam.... (pedig pár hete amikor felvettek még majd elájultam magamtól! :)) talán pár év múlva kéne ezt megkérdezni, most még túl fiatal vagyok ehhez :P (21) az viszont tuti hogy pár dolgot kitörölnék szivesen!!!!!!!! :S:S:S annyit mondok hogy én + alkohol (sok) + pasik........ :(:(:( néha úgy érzem szembe tudnám köpni magam


kössz a kérdést, jó volt ezt kiírni magamból!

2009. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!