Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire/kire vagy a legbüszkébb?

Mire/kire vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Igazából bármit írhattok. Gondolok, itt arra, hogy büszke vagyok, hogy van egy nagy és szép családom, vagy mondjuk arra, hogy sikeresen lediplomáztam!:-)
2010. nov. 12. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sokat tettem azért, hogy gyerekkorom óta cukorbetegségben szenvedek,mégis lediplomáztam és a médiában dolgozhatom.
2010. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Büszke vagyok magamra. Ház, asszony, autó, motor, munkahely.
2010. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyámra. Életemben 1× láttam sírni az is miattam volt. Soha többet, mindig mosolyog akkor is mikor minden rossz. Mindenhez optimistán áll, ezen kívül tökéletes anya.

17/L

2010. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Fiatal vagyok, gyerektelen, így egyelőre magamra vagyok a legbüszkébb. Nem indultam valami ígéretesen az életben, nem voltam komoly, voltak nehéz éveim, de kimásztam mindebből, és most van két diplomám, jövőre védem a doktori címem, az életem sínre került, van jövőképem. Ez nagyon jó érzéssel tölt el, egyedül csináltam mindent, nem volt protkóm, megdolgoztam érte. Ha visszanézek a múltra, még ma is hihetetlen, hogy hogy alakultam.


25/N

2010. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

En mindent elertem amire vagytam, s valoban elegedett is vagyok,

de nem erzek buszkeseget, inkabb halas vagyok azert, hogy ezt elerhettem, hogy megkaptam ezt a lehetoseget.

2010. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Büszke vagyok arra, hogy az egyetem után talpra álltam. Egy semmit nem érő doktorival, egy semmire nem jó jogi diplomával, a nyomor meg éhezés után megtaláltam az a hivatást amit imádok, és nagyon jól megélek belőle, sínre raktam az életemet.
2010. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Jelenleg a legnagyobb erényemnek azt tartom, hogy leszoktam a dohányzásról! 10 hónapja, és remélem végleges is marad.
2010. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Büszke vagyok arra, hogy anélkül beszélem szinte perfektül az angolt, hogy sosem voltam még kint olyna országban, aminek a hivatalos nyelve az angol. Meg arra is, hogy vagyok olyan erős (még most), hogy (még) nem omlottam össze idegileg teljesen, pedig nem egy-két olyan dolog történt és történik még a mai napig velem, ami simán kiválthatta volna...
2010. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Hogy mire vagyok büszke? Arra, hogy miután a szüleim elváltak, és az apukám nevelt fel egyedül. Nagyon szegények voltunk, de kiemelkedtem belőle. Nem vagyok gazdag, de van saját házunk a férjemmel(az ő szülei sem gazdagok), van 3 györnyörű és okos kisfiúnk.

Azt hiszem, van mire büszkének lennünk, hiszen, mikor összeköltöztünk 10 éve, annyi cuccunk volt csak, hogy elfért egy nem kombi Trabant csomagtartójában, aztán éltünk egy 6 nm-es nyárikonyhában fél évig, mert arra vágytunk, hogy ketten legyünk, és csak ez a lehetőségünk volt. Aztán laktunk közel 2 évig anyósoméknál egy szobában.(Előtte azért nem ott, mert a sógornőmék laktak ott, míg épült a házuk.) Oda született az első gyermekünk. Közben gyűjtöttünk annyi pénzt, hogy megvettünk egy faluvégi háznak nevezett abszolut komfort nélküli romot (csak villany, se víz, se gáz), amit addig "pofozgattunk", hogy idén megkaptuk a "Szép ház, kutlurált környezet" díjat, az utcánkban elsőként.(Van már víz is, gáz is.)

Azt hiszem, büszke vagyok magunkra, hiszen még sosem vettünk fel hitelt, de van egy szép kis házikónk, és 3 kiegyensúlyozott, okos gyermekünk!

Van mire büszekének lennem, azt hiszem.

2010. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamra vagyok büszke. Ugy ahogy van negy evesen, maga szamomra a csoda. Minden nappal egyre okosabb, es en büszke vagyok ra. Szeretem.
2010. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!