Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor voltál a legbüszkébb a...

Xnorkax kérdése:

Mikor voltál a legbüszkébb a kutyádra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2 hete indultunk az első canicross versenyünkön. Régebben futottunk úgy a Margit-szigeten, h hozzám volt kötve, de az nagyon lightos volt. Most viszont mindent beadva és végig húzott, küzdött azért mert én kértem tőle. Nagyon büszke voltam rá :o)


A másik kutyámra élete két agility VB-jén voltam a legbüszkébb. :o) Többek között azért, mert nem border és mégis megállja köztük a helyét - és ezt más, külföldi versenyzőktől is megkaptunk, ami nekem személy szerint nagyon-nagyon jól esett!

2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kaukázusim negyed óra alatt három cigányt harapott meg, amikor nyúlkáltak be a kerítésen a szomszédom által berakott csomagért.

Na, akkor nagyon büszke voltam!

2011. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tanítottam trükkökre és elég volt párszor megmutatnom és utána már gyönyörűen csinálta, pedig megvoltam győzödve róla, hogy nem fog menni.
2011. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. :) Csodás kutyáid lehetnek/lehettek. :))
2011. márc. 23. 18:06
 5/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek ;DD
2011. márc. 23. 18:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Akkor vagyok a legbüszkébb rá, amikor jobban teljesit mint azok a kutyák akikkel szemben túl pozitivak az előitéletek (lásd border), vagy akiknek több lehetősége volt a tanulásra mint nekünk. És akkor is amikor megvéd engem, vagy amikor olyan dolgot megtesz amiben nem voltam biztos, hogy képes rá.
2011. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Mikor az én dráága Bogi nevü 7hetes kuytusommal először sétáltam, és egyik kerítés mögött és dándog volt, és leült, a szemébe nézett és elkezdett rá morogni. *-* imáádom. (Ł)
2011. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Mikor bemegyek a közértbe, Ő póráz nélkül ül kinnt, és hiába szólnak hozzá, hiába akarnak neki adni kaját, Ő csak ül büszkén, le se veszi a szemét az ajtóról, hogy mikor jövök. Na, olyankor állok a sorban, majd szétreped a mellkasom, és legszívesebben kiabálnék, hogy látják? Ő az Én barátom...:-)(12 éves ír terrier keverék)

Persze a kislányomra uilyen büszke vagyok(6 hónapos)

2011. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is nagyon büszke vagyok az enyémre (terrier keverék) mikor pl. az egész család előtt hibátlanul megcsinálja a trükköket, amiket tanítottam neki. :) És hogy olyankor csak rám figyel...
2011. márc. 23. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám még csak egy éves, de már most nagyon sok örömöt okozott.

A legbüszkébb 5 napja voltam rá, amikor sétáltunk és egyszer csak elfutott. Nem szokott ilyet csinálni, meg is lepődtem. Egy fal túloldalára ment át és én utána mentem. Amit ott láttam attól megfagyott bennem a vér. Két nagydarab cigányra morgott a kutyám, a kutya mögött egy kisfiú sírt. Megfogtam a kutyámat, a cigányok elfutottak. Megkérdeztem a kisfiút mi a baj és akkor mondta, hogy fenyegették, hogy megverik, ha nem ad nekik pémzt, pedig ő mondta nekik, hogy nincs nála és a kutyám megvédte.

2011. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!