Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valamilyen hobbi, vagy elfogla...

Valamilyen hobbi, vagy elfoglaltság? Többi lent! SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Mostanában facebookon már senkivel sem beszélgetek, nem akarok ezen idegeskedni, hogy nem ír rám senki, nem akarok állandóan facezni, nincs barátom, szóval kérlek segítsetek, hogy mivel tudnám magam lekötni... akár biciklizés, olvasás, valamilyen küzdösport, vagy valamilyen hobbit, amit napi szinten tudnék csinálni,és lekötöm magam?? normális válaszokat kérek!! 17/L

2012. aug. 18. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelvet:) az hasznos,csak hozzáfogni nehéz..én egész nyáron terveztem,de kb egy hete kezdtem el,így még van két hét suliig.

16l

2012. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
Az a vicces hogy most soroltál föl mindent amit lehetett. Tudod mit kell csinálnod hát csináld. :)
2012. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanebben a cipőben járok. Nincs facen senki akivel beszélhetnék, és barátaim sincsenek. NEm rég elkezdtem edzeni, futni, biciklizni, szepttől suliba megyek, akkor úszni fogok. Néhány hónapja, nagyon depressziós voltam és elhízott, aztán szép lassan felemelkedtem és lefogytam, megizmosodtam. Majd a sportot kicsit csillapítani fogom és a tanulásnak szentelem az időm nagy részét.


Egyébként ha gondolod beszélgethetünk :) Egy új embert mindig öröm megismerni.


20/F

2012. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy menhelyen érdekes önkénteskedni sportolj valamit zumba kengu... vagy blogolj vagy művészkedj ,esetleg egy jó sorozat,vagy olvass könyvet a jégvirágok pl. nekem kimondottan tetszett , vagy vedd át a suliig az eddigi anyagot egy kis ismétlés sem árt.
2012. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uuu az utolsónak köszi a választ!! ez jó ötlet h nézzem át a tavalyi anyagot!! mégegyszer köszke!! :-)
2012. aug. 18. 23:13
 6/7 anonim válasza:
Ha jó idő van, akkor biciklizés, futás, esetleg strand ,ha 30 fok van:D ha meg szakad az eső, akkor olvasás, filmnézés, tanulás(nyelv,vagy felkészülés a következő tanévre), most ennyi jutott az eszembe :D 18/F
2012. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a leghasznosabb az lenne, ha ismerkednél emberekkel, olyanokkal, akiknek van már ilyen hobbijuk, és téged is érdekelne. pl ha vannak biciklis haverok, elmehettek együtt valahová, vagy ha valakit szintén érdekel egy nyelv, tanulhattok együtt is (ami elismerem jó tipp, mert ha felnősz, esélyes hogy külföldre költözöl).
2012. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!