Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátaim szerint megváltozta...

A barátaim szerint megváltoztam, hogy lehetek a régi?

Figyelt kérdés

AZ a helyzet, hogy elég sokan állítják, hogy megváltoztam. Azt mondják nagyképű, beképzelt lettem. Ezt én is érzem, viszont nem így. Én úgy veszem észre, felszabadultabb, merészebb, bátrabb lettem. Igaz szeretek gúnyolódni, heccelni másokat ez rossz szokásom. Lehet, hogy igazuk van és nem szerném, hogy elhidegüljenek tőlem. Mit tanácsoltok, mit tegyek? Hogy tudnék a régi lenni? Próbálkoztam, de igazából már nem tudom mikor milyen vagyok.

17/F Légyszíves értelmes válaszokat.



2012. aug. 20. 00:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Egész életünkön át változunk,szóval soha nem leszel már olyan,mint pl. 1 évvel ezelőtt voltál. Nehéz megtalálni az egyensúlyt az egészséges önbizalom és a beképzeltség között. A gúnyolódást jobb lenne hanyagolni,az egy igen rossz emberi szokás és másoknak olyan lelki sebeket okozhatsz vele,amit nem is gondolnál.Lehet,hogy Te nem gondolod komolyan,csak "hülyülsz",de előfordulhat,hogy valakit a legérzékenyebb pontján találod el. Szóval ha lehet,akkor erről próbálj leszokni. Gondolj arra,hogy ő sem rosszabb ember,mint te. Ülj le a barátaiddal őszintén beszélgetni,mond el nekik,amiket ide írtál. Ismerd el,hogy vannak rossz szokásaid de igyekszel ezen változtatni. Kérdezd meg tőlük,miért gondolnak vagy mitől tűnsz beképzeltnek,nagyképűnek? Bár tudom,az ilyen "lelkizés" nem túl fiús dolog :) Az már kezdetnek nagyon jó,ha beismered hogy változtál és tisztában vagy a negatívumaiddal. Remélem sikerül újra rátalálnod önmagadra.
2012. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, hogy csak a barátaid nagyon a szívükre vették néhány gúnyos megjegyzésedet, és csak túlreagálják. Ha te jól érzed magad így ahogy vagy, akkor szerintem ne akarj megváltozni senki kedvéért se. Ha a haverjaid tényleg igazi haverok akkor úgyis megtanulják majd elfogadni az új személyiségedet idővel.
2012. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasonlóan :/ 16/L
2012. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. aug. 21. 20:20
 5/5 anonim válasza:
Hát szerintem valahogy gondold át az agyadban a dolgokat mielőtt kimondod vaga megteszed,ha rendszerezedaz életedet úgy nyugotab,békésebb lehetsz és a személyiséged is változhat
2012. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!