Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megváltoztam egy komoly kapcsolat után, de negatív irányba. A régi önmagam szeretném visszakapni. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

A kapcsolat előtt életvidám, optimista voltam, elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok igazából mindenben megláttam a jót és nagyon pozitívan álltam az élethez.

De ez a lány teljesen kikészített, sokat vártam tőle, de végül csak fájdalmat okozott egyfolytában, követelőzött és gyűlölt, sose értettem miért (mert nem vagyok rosszindulatú), de mégis ragaszkodott hozzám végig. Sikerült minden jót megölnie bennem.


2010. nov. 21. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy normális barátnőt magadnak.
2010. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nyugi nem vagy egyedül, én két éve két hónapja szerelmes vagyok egy lányba
2010. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tarts kutyát.

Szakítás után ez az érzés természetes. Nem kell feladni. Most "érzelmi sokkhatás" alatt állsz. Elmúlik idővel.

2010. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakítás után természetes dolog ez.Nem véletlen mondják rá,hogy kis halál.

Szedjél fel csajokat,kefélgess,sportolj,mindig lesz valahogy,egyszer ezt is át kell élni.

Azt meg,hogy mikor múlik el csak tőled függ.A fenti módszeremmel kb 1 év,de van olyan haverom,aki a szakítás után 6 évvel is sajnálja magát.

2010. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és hasonló cipőben járok..viszont elhatároztam,hogy változtatok és a régi önmagam akarok lenni..keresd meg a hobbijaidat..foglalkozz többet magaddal..szánj időt mindenre,ami örömet okoz,lehet ez egy közös rajz a kistesóddal,ha van,ha nincs,bármi apróság,amit tényleg örömmel csinálsz...a természet, a kisgyerekek és az állatok külön jók,mert rengeteg tisztaság és őszinte szeretet van bennük...keresd meg a barátaidat..beszélgess velük...vedd körül magad olyan emberekkel akik szeretnek és nem csak felszínesen...

vannak olyan csajok akik a hozzád hasonló jóhiszemű,érzelmileg kihasználható pasikon élik ki az elfojtásaikat...és ez nem a te hibád...nem tehetsz róla,de vigyáznod kell magadra...mindig nézd meg,hogy kivel jössz össze,nehogy megint ilyen legyen és "bántson"...

fordíts több időt magadra,főleg az elején...a lelkednek most nagyon nagy szüksége van a boldog percekre...remélem,sikerül^^

jah és mosolyogj sokat^^ hidd el,hogy az emberek viszonozzák,akár az utcán is és hihetetlen érzés visszakapni^^ vigyázz magadra:*

2010. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót :)
2010. nov. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!