Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenem megvan mégis bepi...

Mindenem megvan mégis bepi vagyok . Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok minden megvan ami ennyi idősen kell járok bulizni vannak barátaim elég sok szinte bármilyen csajt megkaphatok helyes vagyok szüleimnek van pénze jol megy a suli.Mégis olyan elkeseredett és szomorú vagyok ugy érzem borzalmas az életem pedig tudom hogy nem.Valakinek van valami tipje hogy mitől van ez ? vagy hogy mit kéne tennem hogy ne érezzem magam igy ?
2012. aug. 21. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Bepi?

Az meg mi?

Szerintem unatkozol, talán járj el a barátaiddal paintballozni/airsoftozni, foglald el magad ilyenekkel, vagy amit szeretsz csinálni.

Esetleg utazz el külföldre nyaralni.

2012. aug. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy semmi hasznosat, értelmeset nem csinálsz!!!
2012. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog, hogy a szüleidnek sok pénze van és bármit megkaphatsz.De törődnek Veled a szüleid, vagy csak levágják eléd a pénzt és "menjél kisfiam!"?

A barátok tényleg igazi barátok, vagy csak bulizós haverok, akik hogyha bajban vagy, már nem is ismernek?

Lehet hogy most nem így gondolod,de lehet hogy jobb lenne, hogyha egy normális lányt találnál(esetleg vele beszélhetnél erről a dologról) és nem akarnál megkapni mindenkit.


Amúgy mit csinálsz szabadidődben?Elmehetnél mondjuk 1-2-szer önkéntes munkára,majd meglátod hogy jót tesz a lelkednek!:)

16L

2012. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a hozzá szolásokat:) nem mondtok hülyeséget ezen már én is gondolkodtam megfogadom a tanácsaitokat
2012. aug. 23. 02:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mindened megvan, csak a szeretet nem? Minden ember igényli a szeretetet - magadban sorolj fel néhány IGAZI barátot, akikben megbízol. Ha alig tudsz olyat mondani, akivel nem csak bulizni jársz össze, akkor itt van a gond.
2012. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van, csak nekem annyira önbizalmam sincs...a többiek szerinte nem vagyok csúnya meg semmi de valahogy akkor sincs... nem tudom de tényleg mindenem megvan és úgy érzem nincs igazi barátom és senkim... Szerintem próbáld azt amit én... A paintball meg ezek a dolgok semmit nem segítenek. Jobb ha elgondolkozol magadban hogy mik azok az értékek amik körülvesznek és azokat értékelni és foglalkozni velük nem szabad menősködni (én is 16 vagyok most) semmivel amid van! És ne azokkal legyél akik pénzesek hanem próbálj a "szegenyebbekkel" is lenni szal viselkedj ugy mint egy sima gyerek... nem kell itt kinlódni összevisz otthol azt csinálsza mit akarsz
2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!