Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy válhatnék ilyenné?...

Hogy válhatnék ilyenné? Egyáltalán hogy válik valaki ilyenné?

Figyelt kérdés
Egy magabiztos lány szeretnék lenni, aki tisztában van az értékeivel, pontosan tudja, hogy kit/mit akar és azt meg is szerzi, akire ha valaki rosszat mond nem inog meg az önbizalma hanem elengedi a füle mellett. Aki teljes mértékben felvállalja magát, és ki van békülve saját magával.
2012. aug. 21. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el határozottan, hogy te ilyen leszel, és akkor sikerülni fog. Az fontos, hogy higgy magadban!
2012. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint Dr. House!
2012. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyenné válni, ahogy te írod. Régebben én is bizonytalanabb voltam, de aztán kiköltöztem 1 évre külföldre és azóta teljesen megváltoztam. Dominánsabb, céltudatosabb, határozottabb lettem. Mondjuk a szüleim így is neveltek egy szinten, szóval ez otthoni nevelés kérdése is. Ahol a gyereket elnyomják, ott nem fejlődhetnek ki ezek a tulajdonságok. Rengeteget veszekedtem a szüleimmel, főleg anyukámmal, de ő épp ezt akarta, nem pedig azt, hogy mindenre bólogassak jó kislány módjára. Szerintem kezdetnek keresgéld ki magadban azokat a dolgokat, amik tetszenek. Kategorizálj, hogy mi tetszik és mi nem, akár magadon, akár másokon. ;) 21/l.
2012. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

régen én pontosan ennek az ellentettje voltam mint amit felsoroltál...és megismertem a páromat, és úgy mond mellette "megértem"...komoly lettem, magabiztos ambiciózus és a többi amit felsoroltál. Lehet hogy kellene találnod egy olyan pasit, aki látja a benned rejlő értékeket és elő tudja belőled hozni!


N22

2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El kell fogadnod magad olyannak amilyen vagy. Mind testileg mind szellemileg. Öltözz úgy, hogy megmutasd a magadnak tetsző részeidet (nem k.rvásan és nem kell hogy kilógjon bármid bárhonnan). Ha a cickókkal elégedett vagy egy szolid hangsúly akkor sem árthat. Ha nem vagy vele elégedett, akkor ki lehet emelni, számtalan módszerrel. (nem zokni a melltartóba, megoldásra gondolok...)

Ha érdekelnek további tanácsok írj privit...

2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!