Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vált ilyenné? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ilyenné? Nagyon unom ezt. Mit tegyek ellene? Tipp?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20, 7,5hónapja járunk.

Alapból egy lassú, megfontoltabb srácot kell elképzelni. Az elején mégis laza volt, poénos, spontán, önbizalommal teli, és igenis ha azt mondta hogy ez fehér akkor az fehér volt, kiállt magáért, ő döntött mindenben, és találta ki pl. a közös programokat is.

Most kb 1hónapja nem ilyen, ha kérdezek valamit a válaszon gondolkodik kb 5percet, nincs türelmem kivárni, teszi a döntésképtelen, analfabéta, tutyi mutyit. Minden szavamra helyesel és ugrik, és semmiben sem tud dönteni, sokat hezitál. Mindenről engem kérdez meg hogy ne neki kelljen gondolkodni.


Unom ezt, elkeserít, mondtam már neki. De semmi... kb ugy érzem azért tesz dolgokat hogy nekem megfeleljen, alig 1hónapja még nem ilyen volt, nemtudom mi változott. Beszélgetni nem lehet vele, ha kérdezem a véleményét csendben ül, vagy jön az h ő gondolkodik és alig bírja összerakni amit mondani akar....


Én nem akarom magam mellé egy papucs embert, ő nem ilyen volt... nemtudom mi lett vele. Mást mondd mint amit eltervez, pl. belém magyarázza hogy ő kiáll értem pl anyám előtt. holott nem csak csendesen helyesel valamit. és ennyi.

MIntha már más akarna lenni mint aki valójában. nemértem.


irja nekem msnen hogy holnap menne fodrászhoz de sietne is fel hozzám, és lehet nemis megy fodrászhoz.

(ez kb olyan mintha félne attól hogyha elmegy fodrászhoz késöb bér ide megölöm) iromneki "nyugodtan menj csak, ne legyél már ilyen " erre ő "Nem vagyokaz. holnap megyek fodrászhoz utána mek hozzád" ezt meg kb azért irta hogy bebizonyitsa h mer ellent mondani,. elég eröltetett.



Nemrég még nőnek érezhettem magam mellette, mostanság mef:S szörnyű mintha felcserélődött volna minden, ő meg élvezné, mintha egy tutyi mutyi senki lenne én meg a nagy határozott férfi


2011. nov. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha bepunnyadt volna a kapcsolatba. Olyan öreg házasemberre veszi a figurát. Nyilván szeret, jól érzi magát a kapcsolatban és ez úgy megnyugtatja. Minél kevesebb konfliktussal képzelte el a következő 50 éveteket, karosszékben, derékmelegítővel.
2011. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na ne! jó vele, de ez már sok! azért nemhiszem h együtt éljük le az életünket, fiatalok vagyunk még. És ez ijesztő én PASIT AKAROK NEM TATÁT

mit tegyek?????????

2011. nov. 2. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkodsz akkor ne alakíts ki kapcsolatot egyáltalán senkivel csak akkor ha megállapodsz. Nem gondolod úgy hogy vele fogsz állni, akkor mi a fenének vagy vele? szakítsd szerencsétlen sráccal hagy keressen magának olyat aki vele is akar majd lenni. Azt meg ne várd már el tőle hogy a te anyád ellen álljon ki melletted, ez a ti ügyetek anyáddal nem az övé, 7 és fél hónap semmi ahhoz hogy egy felnőtt ember ellen forduljon csak mert neked konfliktusod van vele. Keress valami gazdag pasit aki mindent megad meg kutyába vesz és maradj vele addig amíg nem éled ki magad.
2011. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ki fogsz nevetni, de én szerepjátékra gondoltam:))) 1 hónap alatt ilyen mód nem változik senki csak akkor ha akar... tudatában van annak, amit csinál:))) Erre gondoltál már??
2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előzőhöz: ha belemész a játékba, minden ki fog derülni:)) Csak nem esik nehezedre játszani egy kicsit...
2011. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szerepjáték? mire is gondolsz pontosan?

És hogy érted hogy tudatában van annak amit csinál???:O

2011. nov. 2. 21:43
 7/8 anonim válasza:

Azt írtad eddig mindenben ő volt a domináns, ugye? Most 180 fokot fordult, 1 hónap alatt. Jól értettem?

Ha igen, akkor ez nem lehet véletlen.

Gondolj bele, neked mennyire fárasztó egy ilyen ember mellett lenni. Nos, hát eddig ő érezte ezt melletted. Belefáradhatott melletted azért sok mindenben. Mindig ő legyen a partiarc, a programfelelős, a gentleman, döntéseket hozó, vicces, gáláns és még ezt lazán tudta előadni...Gondolkozz már egy kicsit. Mit kezdjen egy olyan nővel, akinek ennyire nincs se ötlete, se használható gondolata. (Ez nem bántás, csak ébresztő neked!) Ébresztő, hogy a 19. életévedet ne ezekkel a tulajdonságaiddal kezd el. Legyél TE, legyél életrevalóbb, színesebb és vegyél részt az életedben.

Akkor a második gondolatom totál idegen lehet neked, mert ezek ugán úgy érzem fogalmad sincs, hogyan lehet részt venni egy ilyen szerepjátékban.

És nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ez a kapcsolat záró felvonása a fiú részéről...

2011. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a záró viselkedését már már papucsságnak nevezném. és tudja h ettől irtózom a lejobban
2011. nov. 3. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!