Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amire a legbüszkébbek...

Mi az amire a legbüszkébbek vagytok eddigi életetek során?

Figyelt kérdés
bármilyen tett, vagy siker, akármi amire büszkék lehettek
2012. aug. 23. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ami volt is,az már megszűnt...így csak a boldogtalanság maradt.meg a depi.
2012. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmi.. mert egyszerűen semmitsem a magam erejéből tettem meg semmitsem köszönhetek magamnak.. mindent amit elértem azt a szüleimnek köszönhetem, szóval a szüleimre vagyok a legbüszkébb
2012. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A családomra. (apa, anya, testvér és az élettársam)
2012. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy olyan lányért küzdök, aki nem szeret viszont. Hülyén hangzik, de aki átélte már ezt, tudja mire gondolok.
2012. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megnyertem egy európaszintű rajzversenyt:) iszonyatosan jóérzés volt, amikor megtudtam, mert azelőtt soha nem ismertek el szinte semmiben:/ meg amúgy is önbizalom hiányos vagyok, szóval jólesett:) büszke voltam:)
2012. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy futóversenyt sem vesztettem el az elmúlt 10 évnyi verseny után. Kihúztam a rózsagödörből egy idős nénit (Bár elég kicsi voltam szóval majdnem én is bele estem...). És büszke vagyok a regényeimre. És te kérdező?:)
2012. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tág családi körünkben van egy nagyon agresszív és akaratos hiperaktív kisfiú. Szinte senkire se hallgat, csak az "alfahím" viselkedésű férfiak tudják valamilyen szinten kordában tartani. Viszont egy karácsony alkalmával fél óra alatt tudtam hatni a tudatára és később az egész este folyamán úgy viselkedett, mint az összes többi kisgyerek. Többet kellett rá figyelni, mint más gyerekre, de az egész pszichológia. Azelőtt mindenki csak agresszívan állt a gyerek agresszív megmozdulásaihoz. Én viszont higgadtan tudtam kezelni a helyzetet és egy estére normális gyereket faragtam belőle.

Iszonyatosan büszke voltam/vagyok magamra.

Próbálkoztam segíteni a megnevelésében, de az anya nem fogadja el a tanácsaimat, mivel 12 évvel fiatalabb vagyok nála, neki 4, nekem viszont egy gyerekem sincs.

Tudom, hogy 1000x jobb anya leszek, mint ő és ez óriási büszkeséggel tölt el.

2012. aug. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én büszke vagyok arra, hogy még most is élek. Komolyan. Évek óta nagyon nehéz, sok megpróbáltatáson kellett keresztülmennem, voltak öngyilkossági kísérleteim is, de a legutolsó pillanatban mindig fölálltam, és képes voltam teljesen egyedül felhúzni magam, legalább egy olyan szintre, hogy élni tudjak. Büszke vagyok arra, hogy gyakorlatilag 100%-ban tudom magam kontroll alatt tartani, bármiben, igaz ez sok energiát igényel, de én képes vagyok rá, a legnehezebb időszakokban is. Például sok függőséget így küzdöttem le. Lehet furcsán vagyok, de büszke vagyok, a novelláim, verseim, irományaim minden egyes betűjére, és mindenre ami az én kezemből került ki. És büszke vagyok arra, hogy megvan az a képességem, hogy félre tudom tenni saját magam, és saját magam szükségleteit, azért, hogy arra figyelni tudjak, akit szeretek.
2012. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy én, én vagyok :)

Most ez lehet, ilyen önimádóan hangzik, de bírom, hogy talpraesett, erős, bátor, intelligens, magabiztos ember vagyok, aki minden élethelyzetben feltalálja magát, nem omlik össze és képes magán segíteni. Valamint büszke vagyok a barátaimra, akikben soha nem csalódok, mindig mellettem állnak és kiszínezik az életemet.

Tettek... nyertem, elértem már ezt meg azt, de olyan kiemelkedően nagy dolgot még nem. Majd még idővel :)

2012. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok a sok fájdalomra amit átéltem, és jóérzés tölt el, hogy még mindig élek. Örülök, hogy saját magam vagyok, és nem is leszek más, senki és semmi kedvéért. Büszke vagyok magamra.:)
2012. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!