Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom hogy melyik...

Honnan tudhatom hogy melyik szakma a nekem való?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, előre is köszönöm a válaszokat.

Mindenkinek megy a zöld.



2012. aug. 25. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de onnan, hogy mindenkinek van érdeklődési köre. Szeretsz sportolni,bírod a strapát?->>sportoló

olvasni szeretsz, jó a szókincsed és szeretsz írni?-->>író,ezen belül valaki az újságokkal valaki a blogokkal foglalkozik.

jó vagy matekból,érdekel a számítástechnika-->>programozó

szereted a trendi dolgokat,követed a divatot és van stílusérzéked na meg tudod, hogy melyik szín melyikhez passzol-->>sztájliszt

szereted a bútorokat, vannak ötleteid, mi, hogyan lenne még konfortosabb a lakás-->>lakberendező

szereted feldobni a dolgokat új külsővel, a bútoroknak élénkebb külsőt kölcsönözni?-->>designer

főzni szeretsz és értesz az ételekhez-->>szakács

jól tudsz magolni és jól beszélsz,kommunikálsz-->>jogász


és sorolhatnám..


Remélem tudtam segíteni:)

2012. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeretsz szopni, szereted a nehézségeket, matek, fizika a kedvenc tantárgyaid de legfőképp van kitartásod és van sok szabadidőd akkor legyél gépészmérnök :D Ellenben lesz munkád, sőt te válogathatsz, jó fizetésed és ha nyelvet is beszélsz (nem csak papírod van róla) akkor külföldön kapkodni fognak mint a cukrot (de itthon is hiány szakma)...
2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!