Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet önbizalmat növelni?

Hogy lehet önbizalmat növelni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy amikor elkezdtem serdülni fokozatosan ment lejjebb az önbizalmam (kb. 13 éves korom óta)... az előtt vidám voltam, boldog, magyarul szerettem élni és nem is gondolkodtam ezen, hogy boldog vagyok-e.. erről olvastam, hogy mikor már felteszi magának az ember a kérdést, hogy boldog-e akkor már nem boldog. Tehát 13 éves korom óta egyre csökkent az önbizalmam pedig sportoltam, 1 éve újra elkezdtem, magas vagyok és a lányok szerinte helyes. Erős gimnáziumba járok bár most a jegyeim nem a legjobbak. Egyszer mondta nekem valaki, hogy minden okom megvan arra, hogy legyen önbizalmam és ő is ezeket a dolgokat mondta amit leírtam.


Tehát, hogy lehetne ismét önbizalmam, mit csináljak, hogyan épül fel ez a dolog?


19/F


2012. aug. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm..en is hasonlokepp vagyok ezzel,nem erzem magam boldognak(lany vagyok).talan,sokat vagy otthon..tul sok idod van ezen gondolkodni,ez sem jo.Lehet,h egy baratno hianyzik az eletedbol,aki felnez rad es bizalmat ad neked.
2012. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tegyél valami olyat, vagy élj úgy amitől büszke lehetsz magadra
2012. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom de mivel kapcsolatban?
2012. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általános önbizalomra gondolok.. például évek óta nem kötöttem barátságot senkivel, lányokkal is alig merek ismerkedni (eddig csak olyan barátnőm volt aki kezdeményezett)
2012. aug. 25. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
találj valamit amiben jó vagy, az majd elhallgattatja azt a belső hangot ami mindig azt suttogja hogy kevés vagy.
2012. aug. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!