Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb álmod?

Mi a legnagyobb álmod?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Az hogy Paris Hilton rám írassa az örökölt vagyona 50%-át.
2009. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Jelenleg az, hogy legyen munkám.
2009. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Egy szerető párt találni, aki mellettem van minden körülmények között.
2009. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kijussak New York-ba és ott éljek, dolgozzak.
2009. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy tanuljak a saját hibáimból.
2009. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Az, hogy ne legyenek ilyen hülye kérdések.
2009. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Te akartad tudni:


Az, hogy polihisztor legyek, minden témakörben művelt legyek.

Az, hogy megtudjam a nagy államtitkokat.

Az, hogy történelmi titkokat tudjak meg (Jézus valódi élete/kiléte, a sumérok, Atlantisz, mikre voltak képesek az emberek az indiai védikus korban, hogyan épültek meg a piramisok, mi volt a céljuk, melyik az igaz vallás, stb...)

Megtanulni a

-sárkányrepülést

-siklóernyőzést

-búvárkodást

-szörfözést

-gyöngyhalászatot (amikor az Thaiföldi vagy milyen bennszülöttek a nyakukba vesznek egy 20 kilós követ és azzal merülnek le szabad levegővel)

Egy búvárharaggal/tengeralattjáróval lemenni a Mariana-árok mélyére.

Profi szintet elérni valamely önvédelmi sportban.

Hogy kapjak egy hetet, amikor, teszem azt, Budapesten, bemehetek akármilyen ajtó mögé: felderíthetem az óvóhelyeket, feltérképezném a metróalagutakat, mert baromi kíváncsi vagyok, hova vezetnek az oldaljáratok.

Ja és ezt megcsinálni a világ néhány nagyobb városában.

Beutazni az összes országot: megtudni minden helyi népszokást, megtudni minden túlélőtechnikát az adott terepen, megkóstolni minden helyi ínyencséget, megnézni minden látnivalót, mondjuk, lenne egy 10 vagy több éves világ körüli utam, ahol a minden osrzágot útba ejtenék és mindenhol töltenék minimum egy hónapot.

Megtanulni profi szinten főzni.

Megtanulni 8 nyelvet. (ebből már van 2 és a harmadikat tanulom + az anyanyelvem:D).

Nagyon gazdagnak lenni: ez alatt nem azt értem, hogy multimilliárdos legyek, hanem azt, hogy ezeket megengedhessem magamnak és, hogy 1 hét munkára jusson mondjuk egy 2 hét szabadidő.

Kipróbálni a világ legjöbb síelő/sákányrepülő/merülő/barlangász helyeit.

A barátaimmal forró csokit inni egy hideg téli napon egy eldugott faházban a svájci Alpokban, ahol nincs áram, csak tűz:D

Lemenni a világ legmélyebb barlangjába.

Vezetni/birtokolni egy Lamborghini Murciélagot, Aston Martin V8-at, DeLorean-t.

Megnézni a Földet bolygóközi pályáról.

Megtudni, van-e értelmes élet más bolygókon.

Megtudni, hova tart az emberiség.

Beszélni a Föld legokosabb emberével.

Kitalálni egy másik szociális berendezkedést (értsd: a demokrácia és az egyeduralmi rendszerek helyett), ami minden szinten egyenlőséget az, igazságos, és az intelligenciájuk és a jó tulajdonságaik alapján osztályozza az embereket, és megadja mindenkinek az esélyt, hogy ezekkel a tulajdonságokkal juthasson feljebb, amiben nincsenek politikusok (200 ember, aki 20.000.000 ember helyett szól), értelmetlen pártok (egyik is, másik is, hazudik, ráadásul akárhogy hívjuk őket, a céljaik gyakorlatilag ugyanazok). Szerintem létre kéne hozni bolgyószinten a kollektív tudattalant, vagyis minden ember egyesítené a tudását, amihez mindenki hozzáférhetne. (mondjuk ehhez normális emberek kellenének)

Megoldani a világ fő válsági gondjait, és ezt nem a szokásos eszközökkel, hanem olyan alapvető dolgokkal, mint mondjuk a pénz eltörlése és valami más rendszerrel helyettesítése (nem konkrétan ezt akarom, ez csupán példa, hogy értsétek, milyen szinten akarok változtatni, de ha ez kell hozzá...)

Ja és az, hogy ez mind az én nevemhez fűződjék, és, mint második Jézust emlegessenek, és mindenki tudja, hogy aki ezeket megcsinálta, ki volt, és, hogy MAGYAR volt!

Na mármost, lehet, hogy a második rész nem teljesen megvalósítható, de mindenesetre a lista első felét, ami ugye rajtam múlik, komolyan gondolom és tenni fogok érte.

RÖviden, tömören ennyi, majd ha még eszembe jut valami, leírom.

Nektek mi?


J

2009. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Ja és mindezt egy gyönyörű feleséggel és családdal és rengeteg baráttal.


J

2009. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Előző, azért ez egy kicsit szentimentális volt:D Te aztán mersz nagyot álmodni!

Én megelégednék azzal is, ha amikor felnövök és kiállításokat szervezek, amikor majd valaki kiadja az első regényeimet, akkor még mindig legyen emberiség, normális emberek és egy széles kör, akik kíváncsiak rám, akik megtekintik és elismerik a munkámat. Nem akarom, hogy az emberiség olajválságokkal meg ivóvízválságokkal legyen elfoglalva, mert attól félek, hogy akkor minden munkám, vagyis az egész életem kárba vész.

2009. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
09:05-ös, én beléd szerettem :)
2009. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!