Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szeretnél/szerettél volna...

Mit szeretnél/szerettél volna kihozni az életedből? Mi a legnagyobb álmod?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy híres színész,énekesnő vagy szimplán full gazdag akarsz lenni és bla.bla...

Hanem amit az életeddel akartál kezdeni, hogy tudd értelme volt annak, hogy megszülettél, hogy letudnál rakni valamit az asztalra és utána boldogan halnál meg, amit más emberekért csinálnál, hogy lebiztosítsd a jövőt, tennél a közösségért...Biztosan mindenkiben megvan az az érzés, szinte kényszer, akarat! Valamit le kell raknunk arra a bizonyos asztalra.. Amitől szerinted, ha teljesülne teljes lenne az életed! Lennél valaki a világba.


2009. szept. 16. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnék kihozni az életembol?

Hát még fiatal vagyok, milliónyi lehetoség van elottem de már tudom mit akarok...

Híres szeretnék lenni, mégpedig nem a saját javamra hanem másokéra... Azt akarom, hogy az emberek boldogok legyenek, oromot akarok hozni mások életébe, minden vagyonom rászorultaknak adni, de kozben megmutatni, hogy nem a pénz a minden, ahogy azt az emberek hiszik, hanem a szeretet és az osszetartás.

Vigyázni akarok mindenkire és segíteni mindenkinek, a legfobb célom pedig az állatokat szeretném megvédeni, minél tobb embert rábeszélni a vegetarianizmusra.

Egyszeruen csak azt szeretném, ha végre béke lenne, nem ellenségeskednénk hanem szeretnénk egymást és tisztelnénk a kornyezetunket. Meg akarom mutatni az embereknek, hogy igenis az álmok és a kitartás, szeretet alapozza meg az életunket és akkor boldogok lehetunk!

Saját javamra nem kell semmi, a sors majd úgy is megadja amit érdemlek.

2009. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"A hülyeségnek nincs határa, de életcélom, hogy átlépjem azt."


Komolyan:

Nem vágyok hatalmas vagyonra, se arra, hogy mindenki szeressen, vagy hogy híres legyek. Nem vágyom rá, hogy vonzó legyek minden nő számára. Csak egyet szeretnék, egyetlen nő szeretetét, akit boldoggá tehetek a magam módján, és aki engem is boldoggá tesz. Csak ezt és egészséget kérek az élettől (na meg mivel a mai világban nem lehet megélni pénz nélkül, annyit akarok, hogy legyen elég az élet problémáinak fedezéséhez), és akkor úgy hiszem boldog ember lehetek.

2009. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

igazából nekem egy ilyen volt, hogy legalizálják a füvet magyarországon, és nekem is részem legyen benne.

de 10 év alatt meg se voltak hajlandóak tárgyalni a kérdést, úgyhogy inkább leléptem. most már legfeljebb csak azt akarom elérni, hogy legyen egy bazinagy farmom állatokkal, növényekkel, és én legyek ott az atyaúristen. :)

2009. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!