Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális amit csinálok?

Normális amit csinálok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen éjjel járok a Tesco-ba,kb 22:00-körül.Úgy érzem furcsa szokás de mindent meg tudok magamnak magyarázni.Azért megyek majdnem minden nap mert a péksütemény frissen jó,meg a zsemle.Ezeket itt veszem meg a legolcsóbban és ha már ott vagyok minden mást is ott veszek meg.Azért megyek ilyenkor mert nem szeretem ha sokan vannak és ha sokan néznek,este pedig csak ez van nyitva.Ami mégis zavar az az hogy látásból ismernek a pénztárosok és látják hogy ugyanazokat a dolgokat veszem mindíg,ugyanabban az időben.Mit gondolhatnak vajon?A biztonsági őrök szintén ismernek látásból,néha biccentenek is már.Meg szokott fordulni a fejemben hogy bizonyára a kamerások is felismernek már.Az egész olyan mint egy fura szertartás-normális dolog ez vagy csak én érzem kicsit furcsának?

2012. aug. 28. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Azon jár az eszük, mikor telik le a munkaidő.:D

Ha mindig akkor mész, szerintem azt gondolják akkor végzel a munkával és vásárolsz holnapra. :)

2012. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet.Tavaly épp munkanélküli voltam mikor meg is kérdezte egyik pénztáros hogy dolgozok-e.Mondtam hogy nem,erre nem volt több kérdése.Furcsa mert nem igazán van köze hozzá,később el is gondolkodtam miért kérdezhette és én is azt hiszem azért mert már akkor is késő este mentem oda.
2012. aug. 28. 00:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Errol az jutott eszembe,h mikor a tv-be futott a Szökés cimu sorozat,akkor mindig apummal kimentunk tescoba,h el ne aludjunk..nem mintha annyira keson kezdodott volna,de vhogy raszoktunk. :Dmeg ugy 1km re van a tesco..

Jahh a kerdesre valaszolva, szabad polgar vagy,egy tescoba jaras ejjelente meg nem bun:D akkor mesz,mikor kedved tartja.Senkinek nincs hozza koze.Es egyebkent mindenkinek vannak szokasai,megha furak is.:)

2012. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

hát ez pont olyan hogy én rendszeresen éjjel 2-kor felébredek és elmegyek sz@rni xdxd :D

teljesen normális amit csinálsz :D

2012. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen üldözési mániád. Normális dolog ez.
2012. aug. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alaque ***** válasza:
Hát szerintem ez azért van, mert a CIA korábban agykontroll és hipnózis kísérleteket végzett rajtad, majd ennek az emlékét törölték szintén ezzel a módszerrel. Hogy miért tennének ilyet? Azért, hogy kiderítsék, hipnózissal rá tudnak-e venni embereket arra, hogy új szokásokat alakítsanak ki, hogy a későbbiek folyamán teljesen átalakíthassák a személyiségüket, és ha a szükség úgy hozza, tökéletes katonákat vagy amolyan mandzsúriai jelölteket csináljanak belőlük. Az, hogy meg tudod magyarázni magadnak, hogy miért csinálod, az csak a látszat. Az is lehet, hogy egészen mélyre menő módosításokat hajtottak végre a személyiségeden, és ez a tescós dolog csak egy tünete annak, hogy szinte kitörölték a valódi énedet. Lehet, hogy csak a poszthipnotikus jelre "vársz", amit ha megkapsz, rögtön tudni fogod, hogy melyik városszéli raktár melyik ládájában van elrejtve a távcsöves puska, amivel le kell lőnöd Orbán Viktort! Ezektől a mocskos jenkiktől minden kitelik, hogy eltegyék láb alól a mi kedves-kedves, hazafias vezetőnket...
2012. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ott dolgozók csak azért néznek meg, mert már unják az agyukat. Szerintem legalább ezért megéri nem abbahagyni. Ne zavarjon.
2012. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi nem kinéznek téged meg ilyenek, csak azon gondolkoznak hogy ők mikor mehetnek már el onnan, mikor telik már le a munkaidő satöbbi satöbbi :D

Tudom, mert én is ültem kassza mögött...:D És már én is sokszor azon filóztam, hogy mikor mehetek már haza...:D Az utolsó egy óra számomra maga volt a megtestesült bebutulás..:D annyira lassan óra még nem telt el :D

2012. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!