Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki megváltozik ahogy...

Mindenki megváltozik ahogy középiskolába kerül?

Figyelt kérdés

Egy év alatt olyan szinten megváltoztam, ahogy csak lehet!

A barátaimról már teljesen lemondtam!

Csak én változtam ennyire, vagy mindenki életében így van??


2009. júl. 26. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én igenis megváltoztam. Komolyabb ember, jobb emberismerő lettem. Mivel kilógtam az osztálybol, talpra álltam, kerestem új barátokat. Komolyabban, felelőségteljesebben állok a dolgokhoz, megtaláltam azokat az embereket akikre számíthatok: a barátaimat. Igaz, magambafordulóbb, "órárabenemjárós" lettem. Megtanultam, hogy a vélemény olyan, mint a s*gglyuk. Mindenkinekvan de senki sem kíváncsi a másikéra. :/

rengetegminden történt velem. most is, ahogy vége lett az évnek, év elején sem ilyen voltam. :D

2009. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is sokat változtam.Kollégiumba mentem,ott a baráti társaság miatt,meg lett komoly kapcsim, őmiatta is, meg új suli egyszerűen minden új, és ilyenkorban mindenki változik.
2009. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!