Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vannak ilyen gátlásaim?

Miért vannak ilyen gátlásaim?

Figyelt kérdés
Itthon ha más is itthon van nem tudok alsógatyába lenni, esetleg abban aludni. Még a pólómat se tudom levenni itthon más előtt.
2009. júl. 26. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meg vagy elégedve a testeddel?
2009. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én duci vagyok és otthon, ha van valaki én se merek lengébben öltözni, de amikor egyedül vagyok vagy csak párommal simán megy. Nem vagy egyedül, gátlásos vagy, lehet nem fogadod el magad? Sokat bántottak?
2009. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

apád sokat vert gyreekkorodban?

pszichológusnál voltál már ezzel ?

próbáld úgy h teljesen meztelen vagy egy héten keresztül, mindegy ki jön hozzátok, és utána már nem leszel szégyenlős egy szál boxerben ....

2009. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok teljesen megelégedve magammal... Egyébként apám nem vert gyerekkoromban, nagyon nem is volt velünk. Köszönöm az eddigi válaszokat. De pl mikor volt barátnőm akkor is anyámnak ciki volt mesélni róla mikor kérdezett, meg mikor hivott hogy menjek el vele, valamiért hazudtam neki mert félek, hogy anyám mit mondana, pedig semmi rosszat, még szilveszterezni is engedett vele... Nem tudom miért van ez. :S
2009. júl. 26. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg duci voltál kisgyekekk korodban?Bántott valaki ezért?Mert a tudatalatidban kialakulhatott valami,a gyermekkorodból,ami miatt szégyenlős vagy...És az hogy a párod előtt nem zavar,az azt jelenti,hogy teljesen megbízol benne!Vagy esteleg nem bízol az emberekben,és védtelennek érzed magad?
2009. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őőő 15 éves vagyok :D
2009. júl. 28. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj. Anyukád,apukád látott már meztelenül,még a kukidat is, mikor pici voltál. Szerintem előtte nem kell szégyenlősnek lenned. Néha anya melltartó nélkül járkál,mi boxer-atlétában és egy szót sem szólunk érte,nem nézzük le a másikat,perig nem vagyunk kigyúrt görög istenek,épp ellekezőleg. :)
2009. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!