Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Van köztetek olyan,...

Lányok! Van köztetek olyan, akinek huga van, és hamarabb fejlődött, mint ti?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a hugom 12. Nekem még nem jött meg, neki meg pár napon belül megfog jönni(ez tuti, minden jel arra mutat). És ez olyan fura. :-/ Sztem ezt csak az érti meg, akinek huga van, és szoros köztük a testvéri kapcsolat, de olyan furcsa, hogy ő kezd el hamarabb nőiesedni, kicsit olyan, mintha idősebb lenne, mint én, pedig tudom, hogy nem. De rossz érzés, olyan kicsit, mintha elveszteném azt a kishugot, és papnék egy nővért. Vagyis azért nem, de elég fura látni, hogy a kicsi hugom felnő, én pedig mintha leragadtam volna... remélem értitek, és légyszíves csak az írjon, aki értelmes választ tud adni, nem csak oltogatni. Lehet am h nyálasan hangzik ez a szöveg....de folyton ez jár a fejemben...rem h érthető :S

2012. aug. 29. 17:48
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj! Mindenkinek más a szervezete, máshogy fejlődik. Nekem pl. 11 évesen jött meg először de ismerek olyat akinek 16 éves korában..ne érezd magad kellemetlenül ez miatt..ha az miatt aggódsz hogy elveszíted a "kicsi hugodat" arra csak annyit tudok mondani hogy ő mindig is a hugod marad és attól hogy neki jött meg előbb még te vagy az idősebb és ugyan úgy felnéz rád majd mint eddig. (szerintem) legalábbis ha nekem előbb jött volna meg mint a nővéremnek akkor én ettől még ugyan úgy a nővéremnek tekintettem volna.
2012. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató szavakat. :) csak hát olyan furcsa... :S
2012. aug. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!