Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan köztetek, aki...

Volt már olyan köztetek, aki ezen az oldalon keresztül megismerkedett valakivel közelebbről, és esetleg barátság alakult ki a dologból?

Figyelt kérdés
Olvastam itt sokféle kérdést, amelyekre érkeztek különféle válaszok, és kíváncsivá tett, hogy az itt feltett kérdésükre válaszokat kapókat vajon érdekli-e, hogy kitől kaptak egy adott választ, vagy csak elolvassák azokat hogy megnyugtassák magukat egy-egy olyan személyes kérdéssel kapcsolatban, amiket egyébként nem mernek feltenni senkinek személyesen, és ha itt fel is merik, nem akarják felfedni kilétüket.
2011. dec. 29. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tettem már fel olyan szándékkal is kérdést, hogy ismerkedni szerettem volna, de végül nem lett belőle semmi...
2011. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert az illető "beszart", hogy vajon huh én mit akarok. Pedig barátkozni úgy nem lehet, hogy falakat építünk magunk köré. Szóval a válasz a kérdésedre: nem.
2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem már meg itt emberekkel és pár napig beszélgettünk, de több nem lett a dologból a távolság miatt.

21/F

2011. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most is beszélgetek azzal a lánnyal akit itt ismertem meg. Egy kérdésre válaszolt, én írtam neki. Megadta az MSN címjét, és már 1 hónapja naponta 1-4 óra hosszat beszélgetünk. remélem találkozunk is majd, nagyon szeretném :) annyira nem lakik messze tőlem.(60km)
2011. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megismerkedtem egy emberrel itt, nagyon jóban vagyunk, sokat e-mailezünk, de sajnos az ország másik felén lakik:(
2011. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik megismerkedtek, de én csak jól rábaltáztam. Úgyhogy azóta nagyon vigyázok.
2011. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem, pedig kíváncsi lennék rá, hogy egy-egy válasz mögött milyen ember van.. :)

20/l

2012. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!