Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan állok a...

Szerintetek hogyan állok a céljaim megvalósításával?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy komoly kapcsolatot, amiből később családot tudok alapítani.


De valahogy nem vagyok a nők esete.


Lediplomáztam, és most dolgozom. Eddig minden oké. Viszont úgy érzem örök agglegény maradok.


Eddig is próbáltam ismerkedni, de most úgy egy az egyben feladnám az egészet, mert reménytelen.


Lehet hogy túl nagyok voltak a terveim?



És ha lenne egy 20-25 közötti (lelkileg érett) nő, annak esetleg küldenék képet, hogy nagyjából megtudjam női szemmel mit gondol rólam (őszintén).

Már voltak kapcsolataim ugyan, de már az is megfogalmazódott bennem, hogy senki sem mer egy az egyben felvállalni engem.


2012. aug. 29. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Aki 20-25 éves korában kész a család alapításra, azt nem az egyetemen találod meg. Ők már úgy 18-20 éves koruk környékén elkelnek és rá 2-6 évre már feleségek anyukák.


Az egyetemet végző/ végzett nők között kevés az aki 26-30 éves korára már bevállalná az anyuka/felség szerepet.


23/L

2012. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Na küldd a képet, kitalálunk valami okosat :)
2012. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Családalapítás előtt el kéne telnie néhány évnek, amit közösen tölt együtt a férfi és nő. és ez csak egy távlati cél lenne, az elsődleges egy komoly kapcsolat, amire majd lehet építeni.
2012. aug. 29. 19:21
 4/20 A kérdező kommentje:
hova küldjem?
2012. aug. 29. 19:21
 5/20 anonim ***** válasza:
Privátba küldhetsz nekem is és majd ide írom, hogy szerintem a külsőddel van-e valami probléma, vagy mit kellene kezdj esetleg vele.
2012. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bennem is voltak ilyen gondolatok,hogy talán soha nem kellek senkinek,csak érdekből szólnak hozzám az emberek,vagy még abból sem.Engem is folyton visszautasított mindenki,de nemcsak párkapcsolatban,hanem barátságban is,meg a létező összes dologban.Ezek után qurva nehéz elhinnem,hogy kellek valakinek.
2012. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

válasszatok egy hobbit/sportot amit közösségben csináltok, engedjétek magatokat el, érezzétek jól magatokat, lesznek barátok és barátnők is. eljártok együtt stb még több ember mégtöbb barát. ennyi lsussz passz.

Azért nem mondtam hogy barátkozz, mert az kényzseres lenne. Menj el valahova és érezd jól magadat, ne akarj megfelelni görcsösen, de légy nyitott.

2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szívesen megnézem én is, privátban adok mailcímet.
2012. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
csak a kérdést olvastam a válaszokat nem-szerintem hiába küldesz képet nem mindenki a külsőségekre megy...Attól függ milyen vagy belül...
2012. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Diplomád van tehát elvileg jól kéne hogy keressél.Gazdagodj meg és akkor más szemmel fognak rád nézni a nők vagy tedd lejjebb a mércét és keress ronda nőt bár manapság már nekik is Brad Pitt kell
2012. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!