Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek céljaim?...

Miért nincsenek céljaim? Miért nem tudom elképzelni a jövőmet hosszabb távon? (22/F)

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, ennyi idősen, már "ideje" lenne. Mindig vannak elképzeléseim, de ezek pár nap, hét múlva szertefoszlanak, instabilak, fellángolások. Elég sok könyvet végiglapoztam már, mit tudnék kitanulni, mivel szeretnék foglalkozni is. Nem használt eddig. Próbálkoztam könyvek nélkül, magamba néztem, de így is csak fellángolások sikerülnek. Igazából azt sem tudom ki vagyok én, csak vegetálok.
2011. dec. 28. 15:36
 1/3 anonim válasza:
Pont ugyan ezt érzem és tapasztalom, bár nekem még van kis időm ezeken gondolkodni. Sajnos nem tudok használható választ írni, de szerintem más sem fog tudni. Azért sok sikert, és ne add fel! (akármennyire is sablon duma)
2011. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, erre nem tudunk válaszolni.

Talán először azzal kellene kezdeni, hogy egyáltalán mire vagy képes?

Tény, hogy életcél nélkül, legyen az akármilyen szánalmas is, nem lehet élni.

2011. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na hát haver, nekem hasonlóképpen van, tudom mit szeretnék csinálni, csak az a gond, hogy kevés rá az idő, mert az nagyobbrészt a sulira elmegy. Így hát az a kevés, ami marad azt próbálom arra fordítani és még így is "el vagyok maradva" pár dologgal, ami még kéne (pl. nyelvvizsga). A másik dilemmám pedig az, hogy több dologgal (3) is szeretnék foglalkozni csak hát nincs rá idő... megint ugyanott vagyok ahol az előbb.


Céljaid pedig vannak szerintem, csak meg kell őket keresni. Nem könnyű önmagunkat se megismerni.


Fel a fejjel!


ugyancsak 22/F

2011. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!