Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek céljaim az életben...

Nincsenek céljaim az életben nincs élet célom nincs semmim mit tegyek? Gondolom nem lehet varázsolni élet célt de hát akkor is. Mit tudok én tenni?

Figyelt kérdés
Mint azt már mondtam nincsenek élet céljaim nincs semmihez motivációm nincs semmihez kedvem az egész életem céltalan nem tudom mit akarok az élettől csak bolyongok benne.Mivel nincsenek céljaim és motivációm semmihez így az életem is tökre értelmetlen mert semmi értelmeset nem csinálok,borzasztó ez az érzés szinte értelmetlennek érzem azt is hogy élek, irigykedve nézek azokra akiknek van célja és még várnak valamit az élettől eléggé pesszimista vagyok és negatív, senkim sincs igazából se barátnőm, se semmim és nem tudom mit tegyek ?? nem tudom mit akarok én csinálni nem tudom mit várok az élettől a baj meg az hogy mivel nincs motivációm és pesszimista negatív ember vagyok semmibe nem kezdek bele egy csőd az életem valaki tud segíteni ? mit tegyek hogy legyen értelme az életemnek ?
2012. márc. 4. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
JAh! és még azt kihagytam hogy a hangulatom is ingadozó és egyik nap amikor van kedvem valamihez akkor másnap már nem és ettől megőrülök
2012. márc. 4. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

én is hasonlóképp vagyok, de mivel imádom a zenét, ezért sokszor elképzelem, hogy énekelek, így a tervem, hogy zenész leszek.

és mivel szeretem az emberi elmét kutatni, ezért pszichológus/pszichiáter szeretnék lenni.


azt javaslom, hogy gondolkozzál, hogy mit szeretsz... elég egy együttes, egy zene, és gondolkozz el, lehet szeretnél énekelni. :)


de én még ezekkel a célokkal együtt is unalmasnak vélem az életemet. most 1 hétig itthon voltam, és netes barátokkal beszélgettem...és rájöttem, hogy egyetlen egy olyan mint én. már csak érte is érdemes élnem, hogy megtudjam vitatni a világszemléletemet vele.

2012. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Szakember segítségét kéred, hátha valamit ki tudtok bányászni a szarból.
2012. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
TUDOM Hogy Régi | Teljesen sikerült leírnod azt ahogy érzek.. Én is csak vagyok, és semmi motivációm. Már. Amikor még volt - 6-7 évesen, biztos volt valami.. - a szüleim mindig elnyomtak, aláztak ők és mások stb. A környezetem hemzseg a pesszimistáktól, de én realistának tatom magam, nem leszek birka, viszont továbbra sincs semmim. Ez megőrjít!!
2015. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!