Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom már ki vagyok, a...

Nem tudom már ki vagyok, a múltat lezártam a jövőt még nem kezdtem el és fogalmam nincs hogy mi lesz, szokott ez mással is így lenni?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, de nem nagyon volt jó az első benyomás, úgy érzem engem sem olyannak ismertek meg mint amilyen vagyok, és igazából nagyon sokat változtam az elmúlt egy évben, a régi kicsapongó énem eltűnt, megváltozott az ízlésem, minden. Ha valaki kérdez rólam valamit azt sem tudom mit mondjak, mert már nem azt mondanám mint 1 évvel ezelőtt. Sosem akartam barátot de most úgy érzem mégis hiányzik valaki. Régebben nem voltam empatikus, most viszont megérint minden rossz ami a világban történik, mi történik velem? Volt mással is ilyesmi? 18/L

2012. aug. 30. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, az ember fejlődik, változik, ez teljesen normális. Figyelj oda, hogy merre változol. És ha beszélgetsz másokkal, kérdezgetnek, ismerkednek, mondd, hogy változásban vagy. Kicsit viccesen is lehet, találj ki valami humor szöveget.
2012. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!