Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha fogalmam nincs, mit akarok,...

Ha fogalmam nincs, mit akarok, mit szeretnék, mihez kezdenék magammal, mi érdekel, akkor ezt hogy derítsem ki? Igen, önismeret, de ha nincs, hogy csináljam meg magam, hogy legyen?

Figyelt kérdés
a könyvolvasás nem jött be ...eddig...36 évig
2011. dec. 27. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk innen?

[link]

A könyvolvasás nem jött be?

Én rengeteget tanultam magamról és a világról könyvekből és filmekből, és rengeteget is változtam. Meg persze emberektől legalább ennyit. Valószínűleg nem jó könyveket olvasol. Én tudok esetleg javasolni, ha írsz magánba.

2011. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor szeretettel ajánlom Neked a pszichodrámát (önismereti és személyiségfejlesztő változatát). Nagyon sokat ad, önismeret, emberismeret, önmagad működésének mélyebb megértése, reflexió, közösség stb stb stb... nem tudom teljes mélységében elmondani, de NAGYON nagy dolog...


Itt utánanézhetsz a közeljövőben induló csoportoknak:



[link]


Én nagyon szeretem. Nem mondom, hogy mindig könnyű szembenézni, bevallani magadnak ezt-azt, de százszorosan megéri...


Minden jót kívánok Neked!


37n

2011. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!