Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 évesen fogalmam nincs róla...

18 évesen fogalmam nincs róla hogy ki vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam jól ismerem magad, de egy közelmúltban történt dolog óta, egyszerűen nem tudom saját magamat hova tenni. Úgy érzem mintha két énem lenne. (félre értés ne essék, nem skizofrén vagyok) Egyszerűen nincs egy kialakult kép magamról.
2012. jan. 5. 20:37
 1/5 anonim válasza:
Evel nincs semmi baj..enis pont igy vagyok nekem sincs onkepem, mondjuk ez lehet azert is van mert nem szeretem ha fenykezeznek igyhat legtobb kepem haturol vagy profilbol van:S
2012. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk így ezzel, ne aggódj.

Ahogy öregszünk, változunk, máshogy reagálunk különböző helyzetekre, ez korfüggő, illetve annak is függvénye milyen tapasztalatok értek. Nem kell mindig ugyanúgy reagálnod ugyanarra a helyzetre.

Én 30 vagyok, és én is csak ismergetem magam. Nyilván mindenki saját magát ismeri LEGJOBBAN, de nem teljesen. Erre való az élet, hogy megismerd saját magad.

2012. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem is ez a bajom... csak én néha egy másik világba menekülök, ahol minden tökéletes...

19

2012. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó ezt hogy érted?
2012. jan. 5. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem úgy értette, hogy a "képzelet világába" én is azt szoktam, 20 vagyok, a belső tulajdonságaimmal tisztában vagyok, a külsőkkel nem, és a cselekedeteimet sokszor nem tudom megmagyarázni, legfőbb oka nálam az önbizalomhiány, amivel egyáltalán nem tudok mit kezdeni, mert amikor úgy tűnik, hogy kezdenek a dolgok rendbe jönni, akkor mindig történik valami, ami vagy megakadályozza rövidebb - hosszabb időre a jó irányba való változást, vagy pedig azt a minimális kis önbizalmam is lerombolja, és képes lennék néha olyan dolgokra, amiket egyáltalán nem szeretnék, tehát, ne várd meg ezt a szintet...
2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!