Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy nem szeretek...

Miért van az hogy nem szeretek emberek közé menni egy kis faluban élek, és ha városba kell menni pl Nyiregyházára akkor minden bajom van, ezt nevezik antiszocializálòdásnak?

Figyelt kérdés

#társaság #antiszocializàcio
2012. aug. 31. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
magányos farkas vagy úgylátszik azér.. amúgy igen
2012. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, meg kell szokni hogy sok ember van körülötted
2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem elvileg nincs ilyen szó, gyakorlatban meg az elfarkastalanodás is egy szó...


ezt inkább szociális fóbiának/szociofóbiának nevezik a pszichológusok, de ez önmagában még nem az

2012. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is így vagyok vele. Eddig minden bajom volt attól, ha akár ötnél több fő volt velem egy szobában, most viszont, hog be kell járnom gimnáziumba, buzon minden álló és ülő hely foglalt, így egyre jobban kezdem megszoknia tömeget. (megsúgom: ha nem muszáj, most sem megyek emberek közelébe)
2013. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!