Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Naponta gépezek, de mégsem...

Naponta gépezek, de mégsem nagyon szeretek a gép elott ulni. Van, aki szintén igy gondolja? 16/F vagyok.

Figyelt kérdés
Ha megunom,akkor a általában a kovetkezoket szoktam:olvasok,makettezek,parkour and free running,futballpályára megyek,erdobe,kerékpározni,néha házimunka.

2012. aug. 31. 20:40
 1/3 anonim válasza:

van

de sose olvasok

és nekem a gép az utolsó, én napközbe barátokkal vagyok/edzek, és csak este nézem meg, hogy történt-e valami

15/L

2012. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igy vagyok en is..csak a barataim messzebb laknak:/
2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
először rá kell jönnöd, miért ülsz annyit a gép előtt, aztán megoldani azt a problémát, ha nem tetszik. többet kellene a hobbidra figyelni, mert sajnos idővel az emberek abbahagyják a sportot
2012. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!