Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám legyőzni ezeket...

Hogyan tudnám legyőzni ezeket a gyengeségeimet, hogy gond nélkül tudjak lányokat leszólítani?

Figyelt kérdés
A problémám eléggé összetett és mély gyökerű, gyerekkoromra visszavezethető. Egyszerűen, gátlásos, bizalmatlan vagyok emberekkel sezmben, mindben a rosszat látom először, az ártó szándékot, főleg olyan értelemben, hogy tuti rondának tart és kigúnyol a külsőm miatt és bánt akár szóban, akár másképp. Emiatt mindig úgy megyek ki az utcára, hogy biztos ronda vagyok, akik látnak azok szemében és esélytelen vagyok a lányoknál, úgyhogy ha jön egy lány velem szemben, főleg, ha szép is, akkor áltaálban még inkább szorongok, alig merek nézni is vagy levegőt venni. Másrészt szemezni szoktam időnként, de leszólítani már nem tudnék egy lányt sem, alapból értelmét sem látnám és nem is akarom beégetni magamat vagy elszenvedni egy kigúnyolást, főleg a mai tini lányoktól van okom félni, azok nagyon érzéketlen eés gonoszak. Nem tudni ki a rendes, mert ma már ritka rendes lány, ha van egyáltalán még és, ha van is foglalt többnyire. Olyan rossz ilyen gyengének érzékenynek, sérthetőnek lenni!

2012. szept. 1. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát de gondolj már bele.

Te szeretnél egy gonosz, érzéketlen lánnyal együtt lenni?

Ugye nem? Akkor meg örülj neki, hogy már az első körben ki tudod őket szűrni.

Ha már alapbóp egy paraszt veled az első beszélgetnésnél is, akkor neked sincsen rá szükséged.

2012. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel kell készülnöd arra, hogy ha nemleges választ kapsz, ne törj össze. Játszd le a fejedben párszor, mielőtt odamész valakihez. És szerintem szükséged van valamilyen 'szeretem magam' terápiára, nem jó, ha ennyire gyenge és serülékeny vagy.
2012. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gondolj arra amikor a legboldogabb voltál és ez adhat egy kis önbizalmat
2012. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!