Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, melyik a jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik a jobb, ha minden gond nélkül összejöttök egy lánnyal, vagy ha először akadályokba ütköztök?

Figyelt kérdés
Tudom, ez mindenkinél más, csak érdekelne, hogy általában mit tartotok többre? Ha egy lány kicsit kéreti magát, vagy mondjuk rajta kívülálló okok miatt nem egyszerű a dolog, vagy pedig azt, ha simán megy minden már ez elejétől?

2012. aug. 23. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amíg tudom hogy kellek neki addig nincsen gond. Legyen hűséges és ne legyen ribanc.
2012. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
minden gond nélkül, nem szeretem a kihívásokat, valakinek tudtára adom hogy kell, de nem veszi a lapot utána már ha az ég leszakad sem kell, mehet amerre lát
2012. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindenki azt szereti ami a legegyszerűbb..
2012. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
91%

Attól hogy többet kell tepernem küzdenem érte, attól nem fogom jobban szeretni és nem fogom többre tartani azoknál akikért nem kell.


Jobban szeretem ha megy minden simán a maga módján.


De ha a csaj megéri! Akkor az sem okoz gondot ha akadályokba ütközök néha.

2012. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Jobban szeretem ha simán megy a dolog, attól én sem fogom őt többre tartani.
2012. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobban szeretem a kihívásokat, de most mondjuk pont megszívtam vele, kicsit túlságosan hosszúra sikeredett, aminek a végére lapátra tétel volt az eredmény(a csaj részéről, jött egy másik srác, akinek meg 1 hónap alatt csak úgy odaadta magát annak ellenére, hogy vonzódott hozzám és időközben meg is szeretett). Szóval szeretem ha küzdeni kell valakiért, mert akkor úgy érzem, hogy egy olyasvalami kincs lehet az enyém, amiért meg is dolgoztam, de nem túl jó, ha a csaj sokáig húzza a dolgot.

18/F

2012. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha "összejött" akkor nem tökmindegy hogyan? Akadályok, megoldandó "feladatok" gondok mindig is voltak, vannak, lesznek. Ha meg nem, az ember van olyan hülye, hogy csinál magának.
2012. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a hülye játékokat szóval mesterséges akadályokat, hogy a lány pl DIREKT úgy tesz mintha ez meg az. Ha rajta kívüli okok az megint más, meg persze csinálhatja ezt, csak egy idő után unalmas.


Persze jó érzés küzdeni meg minden, de ha csak ezt érzem mert annyira kemény játssza mintha nem is érdekelném akkor mehet a csába, elvileg kölcsönösen megy a dolog ő is kimutatja hogy érdeklem meg én is,

2012. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk látszik rajta, hogy bejöttök neki, de lassabban megy az ismerkedés, mert kicsit félénkebb, bizonytalanabb ahhoz mit szóltok? Kerestek mást vagy küzdötök?
2012. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én azt mondom nem kell egyszerűnek lennie és én szívesen hódítgatok meg kitartok, DE a csaj ne merje direkt kéretni magát amikor ő is tudja hogy tetszik nekem és én is tetszek neki... mert ha megérzem akkor úgy ott hagyom mint a pinty... ne higgye azt magáról, hogy ő maga a kapcsolatban többnek számít mint én.. ha ő kepesztene utána én se kéretném magam DIREKTbe... akkor ő se tegye ezt velem... -.-


de ha nem direkt csinálja csak vacilál akkor kitartó vagyok és jöhet a kihívás

2012. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!