Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsennek barátaim, mi...

Niiik kérdése:

Miért nincsennek barátaim, mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 októberben 17 éves leszek és nem igazán vannak barátaim. Iskolába járok, kevés lány van az osztályban az eggyikükkel "jóban" vagyok ,de ezt nem lehet barátságnak hívni, túl befolyásolható vagyok nem tudok nemet mondani és tudom hogy csak kihasznál de félek hogyha vele összeveszek akkor nem lesz majd senkim. Van pár lány akikkel szoktunk beszélgetni ,de mindig én szoktam őket hívni nekik soha nem jutok eszükbe. Még barátom sem volt, és szórakozni se nagyon szoktam járni ,mert nincs kivel és mert nem igazán szeretek ilyen helyekre menni, persze ha lenne egy barátnőm akkor biztos jobb kedvem lenne ilyesmihez, a nyár sem volt valami fényes a legtöbb időt itthon töltöttem. Nem tudom mit rontok el, szeretnék változni. Ha van olyan aki így érez nyugodtan írjon örülnék neki. :)

2012. szept. 1. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello.


Irtam neked privátot, remélem segíthetek :)

2012. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
legyél nyitott, látsszon rajtad hogy van önbizalmad, ne húzódj el, legyél humoros és érdeklődő.:)
2012. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is majdnem így van. Én nekem sincs barátom és 17 vagyok. De nem csüggedtek. De a barátnők mennek jönnek. Majd neked is lesz egy akiben megbizhatsz. Hát ha változni akarsz még van idő rajtad függ az egész. Sok sikert hozzá:)
2012. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!