Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Anyóskérdés! Mit tegyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóskérdés! Mit tegyek az utálatos anyósom ellen?

Figyelt kérdés

Sose voltak problémáim a fiúim szüleivel, de most, hogy azt hiszem megtaláltam az Igazit, ezzel akadtak gondjaim. Eleinte semmi baja nem volt, viccelődött, sokat mosolygott, beszélgetett velem, de tegnapelőtt összevesztünk a barátommal és biztos mondott neki 1-2 dolgot rólam és másnap mikor mentem hozzájuk, elvittem neki a régen odaígért sütis könyvet. Bementem a konyhába és nyújtottam neki a könyvet, és erre csak ránézett vágott egy flegma fejet és azt mondta hogy nem kéri.

Sírtam egy csomót miatta, mert soha sem voltam vele tiszteletlen, se bunkó, se más. Az én barátom kijön a szüleimmel. Mit tegyek? hagyjam rá vagy nyaljam tovább a seggét? Minden válaszolónak zöld pacsi!



2012. szept. 1. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Összevesztél a barátoddal, majd mentél smúzolni a könyvvel az anyóshoz, mintha mi sem történ volna.

Az anyós meg nő lévén, átlátott a kis női praktikádon!

Naná, hogy a fia pártját fogja!

2012. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de másnap már kibékültünk. Nem smúzoltam, de azt odaigértem neki és nem akartam p*csfej lenni...
2012. szept. 1. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

"elvittem neki a régen odaígért sütis könyvet"


Vajon miért éppen az összeveszés után jutott csak az eszedbe???

2012. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mert akkor kaptam vissza egy ismerőstől.
2012. szept. 1. 08:44
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Inkább azon gondolkodj el, hogy az "Igazi" miért is mesélte el a kedves mamának, hogy mi történt köztetek???!!!

És mivel a drága anyós még reagált is, kimutatta, hogy nem tetszett a te viselkedésed a pici fia irányába,

akkor a továbbiakban készülj fel arra, hogy mindenbe bele fog dumálni...

2012. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Ne foglalkozzál vele,majd meg békül. Én is vesztem már össze az anyósommal,de be látta hogy nekem volt igazam és bocsánatot kért. Azóta nincs semmi baj köztünk. Majd ha meg nyugszik beszélgess el vele,hogy ha ti össze kaptok azért te ő rá nem haragszol, és ő se vegye komolyan.
2012. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát ja, nem volt szép a párodtól, h kitálalt anyós pajtásnak. Ezt illik egymás közt megoldani...főleg ha nem eget rengető a probléma. Valóban felkészülhetsz rá, hogy anya pici fia típus és mindent elmond az öreglénynak. Anyósod meg elég nagy IQ huszár, hogy ilyen szinten beleszól a kettőtök dolgába. És ráadásul nem is intelligens módon, hanem pofákat vág. Én nyíltan megkérdezném, hogy ugyan árulja már el, hogy mi a gondja veled....meg a pasimnak is megmondanám, hogy legközelebb nekem mondja el, hogy mi a baja, ne az édeasanyjának. Gáz ez mindenhogyan...
2012. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is haragudtam rá egy kicsit, hogy jóformán mindent megoszt az anyjával ami velünk történik. De félek hogy megharagszik ha ezt elmondom neki, hogy ez nekem nem nagyon tetszik. meg veszekedni sincs vele kedvem pedig tudom az lenne belőle.
2012. szept. 1. 09:31
 9/14 anonim ***** válasza:
18%

Hát elég gáz, hogy az anyuka így viselkedik veled.

Én ha összevesztem a barátommal, vagy bátyám a barátnőjével vagy szakítottunk a másikkal attól még anyukámmal ha összefutottak ugyanúgy köszöntek, beszélgettek stb.

Szerintem ez a normális. Bár attól is függ mit tettél, de nem hiszem, hogy olyat amivel ezt érdemelted volna. Én biztos nem mennék hozzájuk többet, de én nagyon sértődős vagy sajnos.

2012. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
"De félek hogy megharagszik ha ezt elmondom neki, hogy ez nekem nem nagyon tetszik." Tessék??? Szóval neked hallgass a neved, mert a párod megharagszik, ha valamiben nem értesz vele egyet vagy valami neked nem tetszik? Ne viccelj már, akkor minden úgy van, ahogy ő akarja? Ráadásul (annyi infóból amit tudunk) neked van igazad ebben a helyzetben. Állj ki magadért, és a párodat meg tedd helyre. Pff, sírógörcsöt kapok az ilyen anya fiacskája pasiktól
2012. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!