Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, randizzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, randizzak a másikkal vagy ne? Van barátom. Véleményekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, én nagyon szerelmes vagyok/voltam. De ő nagyon elhanyagol engem mostanában, van hogy napokig nem beszélünk. Ha beszélnék vele a dologról, akkor sosem mond rá semmit, csak hallgat...Egyszerűen nem bírom elhagyni, ő az első szerelmem és ez nekem sokat jelent.

Viszont most van egy másik srác, aki tényleg nagyon szimpatikus nekem, meg én is tetszem neki. A helyzet az, hogy találkozni szeretne velem, amivel alapjáraton nem is lenne gond, csak alig pár hete ismerem és van barátom. Én sem örülnék neki, ha a barátom más lányokkal találkozna. Ez a másik srác meg elkönyvelne egy könnyűvérű lánynak, hogy így is találkozom vele. Nem tudom, hogy mit csináljak, igazából véleményekre vagyok kíváncsi.

22/L



2012. szept. 1. 15:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
ne maradj együtt a barátoddal megszokásból! ha már nem működik a kapcsolat akkor nincs értelme folytatni. ha elhanyagol téged akkor ő már nem ugyanazt érzi amit te érzel/éreztél. ha ez a másik srác heves érzelmeket, reakciókat vált ki belőled, akkor érdemes elmenni vele randiznod.
2012. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha a másik srác jobban néz ki, mint a barátod, akkor úgyis össze fogsz jönni vele. Márpedig jobban néz ki, különben nem írnál olyat, h a pasid elhanyagol. Már mentséget keresel arra, h miért fogod elhagyni.
2012. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne találkozz vele, csak miután jobban megismerted.Beszélgess vele mindenféléről, de a barátodat se hanyagold el. Ha ő azt teszi, és sokáig, akkor ott már bajok vannak...de addigis csak beszélgess ezzel a sráccal, ismerd meg jobban, de ne bízz meg benne maximálisan, mert ha összejönne veled úgy, hogy van barátod, mással is így tenne. Lehet hogy a barátodnak valami gondja van, vagy épp halálra dolgozza magát, nem tudom...de ok nélkül nem hanyagolna el.Meg kell keresni az okot, és javítani a helyzeten amennyire lehet. Ha tényleg szereted a barátodat, nem csalod meg egy akármilyen idegennel, még ha 1-2szer is beszéltél vele akkor sem.Kitartás
2012. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az, h nem vagy szerelmes egy dolog, ebben nincs még hiba

ha a homokba dugja a fejét, akkor 10 év múlva is ezt fogja tenni, és gyerek mellett ez még több problémát fog szülni

de! az nem helyes, ha mással találkozgatsz, akkor szakítsz, ezt megérdemli ő is a 2 évért, nem?

2012. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: nem néz ki jobban, mint a barátom, ennyire nem vagyok felszínes, hogy folyton a külső...Vicces, jófej, és egyelőre ennyi...szeretném jobban megismerni.

Nagyon szeretem a barátomat, de zavar ez a tehetetlenség, hogy hiába beszélek neki, csak hallgat...

2012. szept. 1. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

"2. válaszolónak: nem néz ki jobban, mint a barátom, ennyire nem vagyok felszínes, hogy folyton a külső..."

Dehogynem, minden lány ennyire felszínes.

2012. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor higgyél, amit szeretnél
2012. szept. 1. 15:46
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
hat az en velemenyem az hogyy ne hagyd el a pasid mert mar regota egyutt vagytok ...en is 2 eve vagyok vele egyutt .....egyszer egyszer mi is veszekszunk de joo megvagyunk...lehet ha elhagyod apasid roszabb lesz mert egy par het mulva elhagyhat es akor megfogod banni hogy mert hagytad el a jelenlegi pasid....sok szerencest tovabra es szerintem uljetek le beszeljetek meg...L18
2012. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én nem is akarnám elhagyni, de hiába beszélek vele nem mond semmit..
2012. szept. 1. 19:42
 10/12 omba ***** válasza:
100%

Semmi jó nem sül ki abból, ha egy kapcsolatban nem lehet kommunikálni....

Ez független attól, hogy van egy érdekesebb srác.

De ha van, hát csak érdeklődj utána, ne tekintsd magad se muszlim asszonynak, se könnyűvérűnek.

Barátkozni bárkivel lehet.

Nem kell azt előre eldönteni, mi lesz majd belőle

2012. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!