Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bekattantam? (többi lent)

Bekattantam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az,hogy elég sürün vannak hangulatváltozásaim..egyik percben még minden tök frankó..a másik pillanatban úgy érzem hogy senki nem szeret,nem érek semmi és haszontalan vagyok..utánna kb 1 órával megint semmi bajom...de abban a roszz hangulati állapotban...nemegyszer már..mondjuk úgy hogy..ártaottam magamnak..nemegyszer.

2012. szept. 2. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném ,hogy megkattantál szerintem ez a kamaszkor miatt van. Én is érzek néha hasonlóan, nekem többször is mondták már, hogy ez a hormonok műve. Én 16 vagyok, ha hasonló korú vagy gondolom nálad is ez van.
2012. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szija nekem is vannak ilyen problémáim :s nem tudom néha nem tudom ki vagyok vagy mi vagyok..Nagyon rossz :s a párom nemtud mit kezdeni a helyzettel :s és igazából én sem :(
2012. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!