Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekattantam? Nem vagyok féltékeny de ez egy fura megérzés!

Figyelt kérdés
Tegnap a pasim behülyült ugy beszélt velem mint még soha,hogy nem akar velem találkozni,meg nem mondja meg merre járt,meg semmi közöm hozzá,valamiért annyira küzdött hogy ne találkozzunk.A barátnőm meg 2 napja eltünt nem veszi fel nekem a telót,miközben mára volt egy megbeszélt találkozónk.Nekem kicsit fura,úgy érzem tegnap ők találkoztak,és most nem mernek a szemembe nézni.Mivel barátnőm pénteken tett egy kijelentést hogy rámászik a pasimra h féltékennyé tegyen valakit!Miért van ilyen érzésem?Bekattantam?
2011. máj. 4. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így tényleg fura, de várd ki a végét, lehet hogy csak véletlen.
2011. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes emberek társaságában mozogsz:D Nem hinném, hogy úgy lenne, ahogy képzeled, de azokból kiindulva, amit írtál, a barátnőd pl. elég magas IQ-szinttel rendelkezhet:D
2011. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze mondta hogy ne vegyem sértésnek és erre mondtam neki hogy nem mert a pasim ugyse hagyná.De nem is volt rá lehetősége mert nem volt ott akit féltékennyé akart tenni.JA és tavaly nyáron meg ők smstek alap dolgokról.Vááááááá
2011. máj. 4. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát megtudom érteni hogy kombinálsz! Ezek alapján én is megkattannék! De szerintem is várd ki a végég vond kérdőre először a pasid aztán a barátnőd és ha tényleg beigazolodik a gyanud szakíts meg minden kapcsolatot a "barátnőddel" ilyen barátságnál még egy ellenség is jobb. Pasidat meg dobd ki, ha képes volt megtenni akkor sosem voltál neki fontos! De mindenképp várd ki a végét és kérj magyarázatot! Ne hagyd magad lerázni, jogod van tudni miért őrült meg!
2011. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van alapja a megérzésednek, ha beigazolódik búcsúzz el mindkettőtől, nyugodtan de szépen elmondani a véleményedet.
2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ciki helyzet. Azt hiszem jogos a félelmed. Bár tévednék. De azért ha nincs is így, meggondolnám a kapcsolat folytatását.
2011. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden ok nélkül elkezdett veled kiabálni a barátod? Vagy mert megkérdezted, hogy hol volt?

Igenis,jogod volt tudni,hogy merre járt,és ha nem akarja elmondani,az már régen rossz...


Azt meg jól értem,hogy a barátnőd a szemedbe mondta,hogy rá fog mászni a pasidra? Mert ha igen,én biztos nem nevezném ezentúl barátnőmnek. Sőt! Úgy vágtam volna nyakon,hogy a tüdejét is kiköpte volna!


Lehet,hogy nem függ össze a két eset,de szerintem légy óvatos. A férfiak férfiból vannak,sokszor a kis barátjuk-ami a lábuk között van-irányítja őket és nem az eszük.

2011. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Együtt töltötték az időt. A barátodnak jobban bejön a brtnőd mint te és ezért nem keres(la akar koptatni). A barátnőd meg szégyenli magát.És ezért nem jelentkezik.
2011. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt a rámászást nem így mondta de ez volt a lényege!Mert a pasimnak a haverját akarta féltékenyé tenni!Pasim meg tegnap mondta hogy nem akar velem lenni erőszakoskodott.Ma meg megkérdeztem merre volt.ÉS azt mondta semmi közöm hozzá és kiabált indulatos volt!
2011. máj. 4. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:

14:29-es vagyok.

Ne haragudj,de akkor sem ok ez az egész. A barátnőd ne a te pasiddal tegye féltékennyé a haverját,meg aztán amúgy is! Nem féltékennyé kell tenni valakit,hanem kacérkodni,kihasználni,hogy azt hogy nőnek született, és elcsavarni a pasi fejét.Nem tudom,én soha senkit nem tettem féltékennyé,mégis el tudtam csavarni annak a pasinak a fejét aki azelőtt rám sem hederített. Az a gond,hogy a mai lányok nagyon lealacsonyodnak. Ez az én véleményem.


Azt meg továbbra is fönntartom, hogy jogod van tudni a barátod hollétéről.

Nyugodj le és próbáld vele szépen megbeszélni ezt az egészet.Ha kiabál,hagyd ott,és mondd meg neki,hogy keressen,ha már tud veled emberhez méltóan beszélni.


Nem kell megfogadni,csak egy tanács.

2011. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!