Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy jelenlegi...

Elégedett vagy jelenlegi életeddel? (legalább 30 felettiek írjanak! )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 06:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

52/Nő vagyok.

Két rossz házasságon túl, két éve nagyon harmónikus kapcsolatban élek. Saját vállalkozásom van, ami ugyan nem zökkenőmentes, de a megélhetésünket biztositja. Nem vagyok egészséges, elég sok problémám van, de mégis most érzem magam legjobban az életem során.

2010. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Sőt ...
2010. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Elégedett, és boldog vagyok.

Életem Szerelmével élhetek, nagy családban. A gyerekeink már felnőttek (na jó, még csak nagykorúak:D), nem igényelnek napi gondoskodást. Imádjuk őket, de jut időnk, energiánk egymásra, önmagunkra. Tudunk csinálni közös programokat, ha kedvünk van, akár napokra, vagy egy-két hétre is el tudunk utazni. Eddig az életünk a gyerekekről szólt, most már rólunk is szólhat. Imádjuk és mindenben segítjük a gyerekeinket, nagyon szeretjük a közös programokat, de már kettesben is el tudunk menni bárhová. Olyan, mint a mézes hetek, csak most talán még jobban tudjuk értékelni. Az élet 40 felett kezdődik!:D

2010. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sivárnak, unalmasnak találom. Szüleim nincsennek, páromé inkább csak hátráltatnak, a rokonai meg irigyek. A legjobb bnőm kint él Thaiföldön már 2 éve. Nincs munkám, éppen kijövünk a férjem fizetéséből. Az Ő munkája sok feszültséggel jár, 8 előtt soha nem ér haza. Sorolhatnám még...
2010. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Páromal élek, nemsokára összeházasodunk. Van tető a fejünk felett, nekem most sikerült munkát találnom, párom szereti a munkáját. Vannak szerető szüleink, testvérem, barátaink. Jut időm néha mozogni (tornázni) és tanulni (angol) is. Alapvetően elégedett vagyok. Persze jobb lenne, ha lenne mit aprítani a tejbe, de szerencsére lemondani sem kell mindenről.
2010. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Olykor igen,olykor nem.

10 éves házasság,jónak mondható,2 gyerkőc van.Szépen élünk,nincs meg mindenünk,de nem nagyok az igényeink.

Pl:utazások,új kocsi,nagyobb lakás.

De néha azért többre vágyom,elgondolkodom azon,hogy miről maradhatok le.Sajna sok mindenről,ezért ilyenkor elégedetlen vagyok.

2010. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt hiszem megvan mindenem, ami szükséges. Jó férj, egészséges gyerek, van munkánk és mi is egészségesek vagyunk, normális kajákat eszünk. És az extrák: szép lakás (hitel rajta, de kit érdekel, amíg tudjuk fizetni), autó (öreg, de még gurul), nyaralásra ugyan nem futja, de ez van, mások rosszabbul élnek, vagy beteg a gyerekük. Jó lenne fiatalabbnak lenni de, ha mondjuk 20 éves koromtól megint végig kéne csinálnom mindent, ami eddig történt velem, akkor nem kezdeném újra.
2010. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
09:10-es 42/N
2010. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Összességében igen. Van két jólelkű gyerekem, nagyjából egészségesek vagyunk.

GYES utáni munkától kicsit(nagyon) izgulok, lesz-e egyáltalán valami.

Szűkösen élünk, családi kapcsolatok nincsenek.

Mégis azt mondom, gyerekkoromhoz képest maga a Kánaán.

2010. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

(legalább 30 felettiek írjanak! )

nem értem! ez azt jelenti, hogy 30 felett elégedetlenek az emberek általában, vagy hogy 30 alatt lehet változtatni az elégedetlenségen, de 30 fölött már nem?

2010. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!