Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az önértékelésemme...

Szerintetek az önértékelésemmel van baj vagy a külsőmmel?

Figyelt kérdés

Lány vagyok ezt előre leírom :)

Egyszerűen félek attól,hogy kapcsolatom lesz valakivel...

félek hogy nem tudom majd neki megadni azt amit szeretne,ezért inkább kerülöm ilyen téren a pasikat..

Apukám elhagyott ezért fogalmam sincs hogy kell a férfiak közelében viselkedni..Egy férfi rokonom sincs.Mit tegyek?

Képet küldök privátba


2012. szept. 3. 14:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod, hogy küldesz, ha nem igaz? Én pl nem kaptam, pedig tényleg csak segíteni akartam.
2012. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
légyszíves küldenél nekem is egy képet.
2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
küldd.. :D
2012. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Ide is küldhetsz egy képet, ha gondolod. És ha attól félnél, hogy "felismer valaki..azaz én" akkor ne aggódj, nem vagyok valami könnyen ismerkedős típus szóval ettől nem kell tartanod...kb egy kezemen megtudom számolni az ismerőseimet:)


És még annyit, hogy a fiúkkal nekem is mégnekehebb beszélnem, de azért is, mert elég kevés köztük a normális:)

Mármint nekem nem jön be az, hogy egész nap a szexuális témával viccelődnek és ezt egész nap...(tisztelet a kivételnek) ....meg a bunkózást sem tolerálom, szóval velük én is gondban vagyok:)...kivéve eggyel, de őt 10 éve ismerem:)

16/L

2012. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az önértékeléseddel lesz a baj, a külső is fontos, főleg a férfiaknál (ugye, hogy idézzem: "A bálokban sem az okos nőket kérik fel táncolni, hanem a szépeket" :D), de nem minden. Ti lányok úgyis szerettek sokat beszélni, hát hajrá, egy buli/ pizsiparti erejéig beszélgess velük, vagy jó barátnőddel, beszéljétek meg hogy ő mit csinál ilyen helyzetekben. A sárcoktól meg ne félj ;) Érezni fogod, hogy mit kell csinálnod.
2012. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ja és hogy ne szakítsam meg a sorozatot, dobj ide is egy képet :P
2012. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

szánalmasnak érzem ezt a nyálcsorgatást.


szerintem egyszerűen nincs előtted egy női modell, és önmagad sem törekszel nőiességre, önfejlesztésre, ezért van bajod magaddal mint ember és mint nő.


egy kapcsolat nem arról kellene hogy szóljon, hogy kiszolgáljuk a másikat, bár sajnos a legtöbb erről szól, jobb esetben kiegyensúlyozott üzlet.


keress egy idősebb értelmes lányt, aki foglalkozik veled, és megoldja a problémáid, magadtól szerintem nem fogod tudni.

ha lenne konkrét kérdésed akkor több tanácsot tudnék adni, nem hiszem hogy az ilyen általánosságokkal sokra mész. virtuális barátságot nem vállalok. sok szerencsét.

2012. szept. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!