Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat ismerkedek neten, eleinte minden jól megy, amikor a képküldésre kerül sor az ismerkedés mindig befuccsol. A szüleim, rokonaim meg mindig azt mondják hogy jól nézek ki, nincs semmi baj a külsőmmel, hol az igazság? 21/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2012. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a szülőknek rokonoknak ez a feladata, nyilván nem mondhatják azt, hogy hogy nézel ki kisfiam ronda vagy mint a bűn vagy hasonló...
2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
küldessz képet? :) őszinte vélemnyt fogok mondani ígértem!
2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ide is jöhet kép :) 22/L
2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz!nem foglak kigúnyolni!
2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szülők, rokonok véleményére nem kell adni, ha a külsőről van szó.
2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy eltérő, kinek min tetszik. Elképzelhető, hogy nem nézel ki túl jól. Ezt magad is el tudod dönteni, ha képes vagy objektívan szemlélni magad.

A probléma kiküszöbölésére amúgy a legegyszerűbb megoldás az, ha először küldesz képet, ha társkeresőn vagy, akkor felrakod a hirdetésbe a képed, így csak az fog írni, akinek tetszel is.

2012. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer ismerkedtem (vagyis még most is ismerkedek egy lánnyal) neten, nekem a képcsere után se volt baj, pedig nem vagyok egy matyóhímzés. A lány pedig nagyon szép, kedves, értelmes és kellemes vele beszélgetni. (egyébként itt a Gy.K.-n kezdtünk levelezni)
2012. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen nem vagy fotogén, és rosszul nézel ki a képeken!
2012. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ismerős ez az eset...de akik a külső miatt nem akarnak veled összejönni, azok ribancok.


az én pasim sem kifejezetten szép, nem is öltözködik divatosan, eleinte nem is akartam vele összejönni, de egy idő után beleszerettem.


ha akarsz, priviben küldj képet, és ŐSZINTÉN mondok véleményt!

2012. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!