Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom tovább! Miért ilyen...

Nem bírom tovább! Miért ilyen bunkók velem az emberek? 16/L

Figyelt kérdés
Mindenki szemétkedik velem. Az osztálytársaim közül senki nem szól hozzám, pedig nem csináltam semmit, amiért haragudhatnának rám. Most keztem s 10.-et, és már most elegem van. Ha valakivel beszélnék is pár szót, ő is csak félig figyel rám, mert közben már valaki mással beszél, vagy elkezdi a telefonját nyomogatni.... Van pár barátom sulin kívül, de így nem tudom, hogy bírom ki az iskolát, hogy senkivel nem tudok beszélni. :'( A klikkek is kialakultak, senki nem érdeklődik irántam, már megvannak a barátaik. Az utcán, buszon is folyton betolakodnak elém, én pedig mindenkit magam elé engedek, fiút is, azok sem veszik észre, hogy lány vagyok. Meg ma egy nő a sarkon szembejött velem, és én teljesen a fal mellett voltam, és nemhogy kikerült volna, azt várta, hogy én kerüljem ki, amikor teljesen a fal mellé voltam nyomódva. Miért ilyenek velem az emberek? Miért nem lehetnek kedvesebbek? Olyan, mintha láthatar'tlan lennék, nem vesznek észre. 16/L
2012. szept. 4. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanannyi idős vagyok mint te és lány,és nekem is ez a problémám hogy nem vagyok jóba senkivel a suliban és miindenki leszar :S mondjuk vannak olyanok másik osztálybol akik hozzámszolnak ,dumálok velük kicsit de általában egyedül vagyok. sulin kivül vannak barátaim haverjaim és ha délután találkozok velük az nagyon feldobja a napomat mert nagyon rossz kedvem van a gimiben.probáltam sulitváltani de nem sikerült,mind1 :D kitartás, bird ki , amugy mért szemétkednek veled?
2012. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az a baj, hogy túl érzékeny vagy és félénk.Ezt az emberek megérzik, és így is viselkednek veled.Próbáld ki az utcán, hogy kihúzod magad mint egy cső kukorica a zsákban, én vagyok a kemény legény stílusban(nem baj, ha lány vagy),és így menjél.Ne mutass kikerülési szándékot,és légy tökös.Nézd meg, hogy nem fognak neked menni!Aztán majd az osztályba is nyisd ki a szád, és ne azzal törődj ki mit mond,ne is érdekeljen a reakció.Legyél laza.Egyébként csak most indul a tanév.Az erősebb kutya érvényesül, de fog ez változni,majd figyld meg.

Majd megtalálod az arany középutat.

2012. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az emberek barmok, magukon kívül semmi se érdekli őket. szokj hozzá hogy később is ilyenek lesznek. ha nincsenek nagy melleid, darázsderekad, cuksi pofid, akkor te is csak egy vagy a sok közül.


kíváncsi vagyok melyik városban laksz.


"Az erősebb kutya érvényesül, de fog ez változni,majd figyld meg. "


a felvezetéssel és a mondat első részével egyetértek. viszont sajnos nem kellene automatikusan mindenkit lekezelni aki nem bunkó velünk. ezért van tele bunkókkal az ország, mert mindenki keménykedik. másrészt a tartás nem sokat jelent, mondjuk egy megfelelő testalkat és harci tudás már nagyobb alapot ad arra, hogy féljenek tőled. de tisztelni akkor sem fognak. és a baj itt van.


és hogy változni fog? nem hiszem. az emberek semmiképp sem fognak. 16 évesen már nagyjából van egy jellemük, ami meghatározó lesz egész életükön át. ha szerencsések, később észhez térnek, de ez ritka dolog. sőt, általában fordítva működik.

2012. szept. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!