Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók az emberek?...

Secu kérdése:

Miért ilyen bunkók az emberek? (lent bőv. ) :@

Figyelt kérdés

Ha írok egy kérdést vmelyik témakörbe,az emberek kb 40%-a csak sértő megjegyzéseket tesz,vagy hülyének tart.Pedig gondolhatja,hogy nem csak szórakozásból tettem fel a kérdést,hanem azért mert tanácsot szeretnék kérni!!!!!!!!!

ÚGYHOGY EZÚTON SZERETNÉM MEGKÉRNI AZOKAT,AKIKNEK AZ A CÉLJUK HOGY PROVOKÁLJANAK VAGY HÜLYÉNEK ÁLLÍTSANAK BE NE TEGYÉK,VAGY NE VÁLASZOLJANAK INKÁBB!!!!!


2009. jún. 27. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

igen,sajnos ilyen nagy az Isten állatkertje...


de az ember a legundoritóbb állat

2009. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ milyen kérdést írsz ki..Ha tényleg normális a kérdés , akkor ne foglalkozz a sok idiótával..
2009. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én is pont ezt a kérdést fogalmaztam ma meg magamba. Én elvesztettem valakit és egy csaj úgy leugatott, mint az állat és közölte, hogy az én hibám és hogy megérdemeltem.

Neki is ilyen kedveseket kívántam

2009. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!